Skocz do zawartości
  • 0

Wylaczanie cobbla

Ogorek
 Udostępnij

Pytanie

Siemanko! :)

To znowu ja :]

Teraz mam taki problem gdy chce zrobić żeby gracz komendą mógł wyłączać drop cobbla. Napisałem ten kawałek odpowiadający za wyłączanie dropu, ale gdy on jest działa drop itemów z cobbla :c

Oto kawałek kodu

variables:	{DC.%player%} = trueon mine of stone:    if {DC.%player%} is true:        drop cobble    else:        drop nothing	if player's tool is stone pickaxe:		if player's y-coordinate is smaller than {wZE}:			chance of {Zelazo}%:			drop iron ore command /stone [<text&gt] [<text&gt]:    trigger:        if arg 1 is "cobbble"            if arg 2 is "off":                set {DC.%player%} to false                send "Drop cobla zostal wylaczony"            else:                if arg 2 is "on":                    set {DC.%player%} to true        if arg 1 is not "cobble":            send "Popraw skladnie!"

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

variables:	{DC.%player%} = trueon mine of stone:    if {DC.%player%} is true:        drop cobblestone    else:        cancel event        set even-block to air	    if player's tool is stone pickaxe:		if player's y-coordinate is smaller than {wZE}:			chance of {Zelazo}%:		     	drop iron ore
//@Down

dzieki... ale reszta kodu byla jego 0_o

ja tylko poprawilem co chcial :<

ale juz poprawione, bedzie dropic ruda

~ tapatalk

• 0

@3UP

Wiesz nie ma czegoś takiego jak even-block, watpię aby zadziałało ;)

variables: {DC.%player%} = trueon mine of stone: if {DC.%player%} is true: drop cobblestone else: cancel event set event-block to air if player's tool is stone pickaxe: if player's y-coordinate is smaller than {wZE}: chance of {Zelazo}%: drop iron ore

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...