Skocz do zawartości

Szukam programisty


jderkacz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam programisty, który napisał by aplikację na dwie platformy iOS oraz Android. Aplikacja miała by być planem lekcji połączonym z forum szkolnym. Według mojej wizji tej aplikacji uczeń podczas pierwszego startu aplikacji wybierał by klasę do której uczęszcza(Plan powinien się automatycznie aktualizować ze względu na dosyć częste zmiany w szczególności na początku roku szkolnego), na forum szkolnym publikowane są zastępstwa, więc od tej aplikacji wymagał bym automatycznego nanoszenia ich na plan ucznia. W razie potrzeby podania większej ilości informacji zainteresowanych proszę o kontakt mailowy([email protected]) lub wiadomość prywatną na forum. Prosiłbym także o wstępną wycenę tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według popularnego Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! aplikacja wyniosłaby koszt 125 000 zł ( :kappa:

Ale raczej @Wizzard (jeżeli będzie mu się chciało) powinien ci zrobić za o wiele mniejszą sumke. Polecam jego pytać o współpracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Savorski dzięki za polecenie.

@jderkacz z góry mówie - o ile napisanie mi aplikacji pod Androida to de facto nauka API (które obecnie znam na poziomie podstawowym, ale nie ma problemu w dalszym rozwoju), to napisanie aplikacji pod iOS wiąże się dla mnie z nauką nowego języka - Swift. Pozostale jeszcze kilka kwestii do omówienia, ale to może na mail'u. Napisz na [email protected] (najmocniej przepraszam, że nie pisze ja do Ciebie, ale wersja mobilna klienta pocztowego jest skopana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nieaktywny zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...