Skocz do zawartości

Szukam programisty

jderkacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam programisty, który napisał by aplikację na dwie platformy iOS oraz Android. Aplikacja miała by być planem lekcji połączonym z forum szkolnym. Według mojej wizji tej aplikacji uczeń podczas pierwszego startu aplikacji wybierał by klasę do której uczęszcza(Plan powinien się automatycznie aktualizować ze względu na dosyć częste zmiany w szczególności na początku roku szkolnego), na forum szkolnym publikowane są zastępstwa, więc od tej aplikacji wymagał bym automatycznego nanoszenia ich na plan ucznia. W razie potrzeby podania większej ilości informacji zainteresowanych proszę o kontakt mailowy([email protected]) lub wiadomość prywatną na forum. Prosiłbym także o wstępną wycenę tego programu.

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Według popularnego Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! aplikacja wyniosłaby koszt 125 000 zł ( :kappa:

Ale raczej @Wizzard (jeżeli będzie mu się chciało) powinien ci zrobić za o wiele mniejszą sumke. Polecam jego pytać o współpracę. 

@Savorski dzięki za polecenie.

@jderkacz z góry mówie - o ile napisanie mi aplikacji pod Androida to de facto nauka API (które obecnie znam na poziomie podstawowym, ale nie ma problemu w dalszym rozwoju), to napisanie aplikacji pod iOS wiąże się dla mnie z nauką nowego języka - Swift. Pozostale jeszcze kilka kwestii do omówienia, ale to może na mail'u. Napisz na [email protected] (najmocniej przepraszam, że nie pisze ja do Ciebie, ale wersja mobilna klienta pocztowego jest skopana).

• Nieaktywny zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...