Skocz do zawartości
  • 0

Zlecenie na (nie) duży skrypt Cave Wars ( If possible )

Dj_Aktor
 Udostępnij

Pytanie

Siema, hej, witam. :) Mam wyzwanie, dla kogoś, kto ma dużo czasu i może poświęcić go na napisanie skryptu Cave Wars.
Mianowicie - Cave Wars, to hmm.. sporo pisania, więc dam film w spoilerze do rozgrywki. Ogólnie, zapytam najpierw, czy da się takowy skrypt napisać? Jeśli tak - Będzie to kosztować?Na to jestem gotów ( prawie ) :) Mogę dać kilka podpowiedzi, np. może on wykorzystywać plugin MineResetLite, dzięki któremu można tworzyć kopalnie z różnymi blokami.. Ale.. Nie znam się na skrypcie i nie wiem jakie ma możliwości, z dodatkami np. Czekam na odpowiedzi :) Jeśli będzie trzeba, opisze mniej więcej na czym ten plugin polega. 

Spoiler

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

1. Najlepiej mapa generowana w skript proszę. Rozmiary takie w miarę, by rozgrywka się nie skończyla w minutę:P
2. Graczy, hmm.. Przynajmniej szesciu. Ale jeśli jest możliwośc, by to była max ilość, a gra mogła się zacząć już od dwuch( jeśli nie będzie 6)
3. Skrzynki losowe. Jesli nie sprawi Ci to problemu:)
A co do teamów, to nie. Najlepiej pojedyńczo. Nie liczę, że na moim serwerze będą grały tłumy. [emoji14]
Jak będę mógł Ci się odwdzięczyć? Wiem, że to nie kod na stoniarkę pisany w minutę.
Jeśli się da bo mam wersje serva 1.7.2 [emoji14] bukkit

Wysłane z mojego v9+ przy użyciu Tapatalka

• 0

ok co do robienia mapy gotowe mapa BEZ LAGOWA robi sie około 5 min (tylko robienie mapy odnawianie jest szybsze) 5 min to mapa o rozmiarze 40 bloków zasiegu (kula)

max graczy mozna ustawic przy tworzeniu mapy a jesli chodzi o skrzynki to itemy musisz ustawic jakie mają sie pojawiać w OPTIONS:

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...