Skocz do zawartości

[1.7.10][SV][M] tempuscraft.pl - przenieś się w inny świat! [Poprzednio mody.icrafting.pl]


MrAxentio

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię do rozgrywki, która diametralnie zmienia zwykłą grę w Minecrafta.

Do rozgrywki, w której możesz stać się kimkolwiek zechcesz. Twoim marzeniem jest zostanie potężnym magiem? Droga wolna! Chcesz zdominować świat zawrotnie szybką produkcją surowców? Bez problemu! A może chcesz tylko spokojnie budować? Z ogromnym wyborem nowych bloków ozdobnych, to też będzie możliwe!

Mowa tu o serwerze tempuscraft.pl, będącego kontynuacją dobrze przyjętego serwera mody.ancap.pl. Dzięki dobrze zbalansowanej paczce zapewniliśmy wysoką jakość rozgrywki przy dobrej optymalizacji klienta jak i serwera.

Serwer posiada paczkę złożoną z około setki modyfikacji (liczba ta może się zmienić w trakcie rozgrywki, lecz nie o wiele. Były one selekcjonowane tak, by nie powodować diametralnych spadków FPS), które były dobierane pod względem popularności, stabilności oraz "nowości" wprowadzanej do rozgrywki. Jednocześnie unikaliśmy modów, które dodają ekstremalnie silne przedmioty lub zbyt łatwe metody generowania energii, surowców i innych rzeczy. Paczka została stworzona tak, by była wymagająca oraz by pierwsze dni (realne!) na serwerze były bardzo trudne przy jednoczesnym zachowaniu zwykłej rozgrywki w Minecrafta, bez ingerowania modami rodzaju TerraFirmaCraft. Do tego serwer zawiera w sobie autorski skrypt rebalansujący rozgrywkę- niektóre modyfikacje mogą stać się nieco łatwiejsze bądź uczciwsze wobec gracza, podczas gdy inne stają się wymagające i nagradzające.

Serwer działa na wersji 1.7.10 z racji obecności kilku modyfikacji, które uznaliśmy za ciekawe i nie chcieliśmy z nich rezygnować. Założenia są takie same jak wcześniej- jedyną odczuwalną ingerencją ze strony serwera jest obecność cuboidów, które zabezpieczą Twoją własność. Skoro o cuboidach mowa: serwer należy do kategorii survival/freebuild z obecnymi cuboidami. Warto napomknąć, iż możesz budować się w dowolnym miejscu na mapie oraz to gracze definiują jak będzie wyglądać mapa. Nie znajdziesz tu też adminshopów.

Do tego wszystkie modyfikacje zawarte w paczce są rozsyłane zgodnie z wolą ich autorów oraz prawami autorskimi.

Serwer odróżnia się od innych unikatową paczką której nie spotkasz nigdzie indziej, oraz w przeciwieństwie do dużej części serwerów jest całkowicie pozbawiony mikrotransakcji i płatnego wspomagania. Pieczę nad nim sprawuje administracja z doświadczeniem zarówno w administrowaniu serwerem Minecraft jak i w obsługiwaniu modyfikacji, ich konfiguracji oraz odpowiednim balansowaniu modpacków.

IP SERWERA: tempuscraft.pl

ADRES FORUM: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! [Tutaj pobierzesz paczkę!]

 

 

Edytowane przez MrAxentio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serwer naprawdę godny polecenia każdemu, komu nie starczają możliwości rozwoju w czystym minecrafcie. Mnogość modów powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ekipa serwera złożona z świetnych ludzi z którymi na czacie można przegadać godzinami nie robiąc nic konstruktywnego. Polecam każdemu, aczkolwiek gościem zbyt częstym nie będę, bo już nawet czysty minecraft pali mi komputer :P
Polecam każdemu.

 §2.1.8  //Michma1707 

Edytowane przez Michma1707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...