Skocz do zawartości
 • 0

Skrypt nie działa


Nerdrod_2

Pytanie

Skrypt nie działa

on damage:  if {fight.%attacker%} is false:	  set {fight.%attacker%} to true	  set {fight.%victim%} to true	  send "&cJestes teraz w walce! Nie wylogowuj sie!" to victim  	  send "&cJestes teraz w walce! Nie wylogowuj sie!" to attacker	  wait 30 second	  set {fight.%attacker%} to true	  set {fight.%victim%} to true	  send "&cMozesz sie juz wylogowac!" to attacker	  send "&cMozesz sie juz wylogowac!" to victim  if {fight.%attacker%} is false:	  set {fight.%attacker%} to true	  set {fight.%victim%} to true	  send "&cJestes teraz w walce! Nie wylogowuj sie!" to victim  	  send "&cJestes teraz w walce! Nie wylogowuj sie!" to attacker	  wait 30 second	  set {fight.%attacker%} to true	  set {fight.%victim%} to true	  send "&cMozesz sie juz wylogowac!" to attacker	  send "&cMozesz sie juz wylogowac!" to victimon quit:  {fight.%player%} is true:	  loop all items in inventory of player:		  drop loop-item at location of player	  clear player's inventory	  set {banned.%player%} to now  clear {fight.%player%}
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

 • 0

A jak to ma działać skoro ciągle dodajesz mu nowe procesy? Zrób tak że setuj w niej aktualny czas i co 1 sek sprawdzaj czy aktualny czas to nie więcej niż 30 sekund. Albo ustawiaj zmienną na 30 sekund i co sek odejmuj 1 sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 0
on damage:	if {fight.%attacker%} is false:	  set {fight.%attacker%} to true		send "&cJestes teraz w walce! Nie wylogowuj sie!" to attacker		wait 30 second		set {fight.%attacker%} to false 	  send "&cMozesz sie juz wylogowac!" to attacker   if {fight.%victim%} is false:		set {fight.%victim%} to true		send "&cJestes teraz w walce! Nie wylogowuj sie!" to victim		  wait 30 second		set {fight.%victim%} to false		send "&cMozesz sie juz wylogowac!" to victimon quit:  {fight.%player%} is true:     loop all items in inventory of player: 	    drop loop-item at location of player 	  clear player's inventory 	  set {banned.%player%} to now 	  clear {fight.%player%}on join:    set {_dif} to difference between {banned.%player%} and now    {_dif} is less than 3 minutes:        kick player due to "Zostales zbanowany!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...