Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt na itemy na gildie

TheMagmusPL
 Udostępnij

Pytanie

Witam, mam problem, mianowicie za parę dni startuje mój serwer minecraft na wersję 1.7.10 Spigot, ale mam problem ze skryptem na itemy na gildie.
Oto jest właśnie mój skript, coś robię źle, tylko nie do końca wiem co, mógłby ktoś poświęcić chwilkę czasu i zerknąć na niego? Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś udzieliłby mi pomocy. Pozdrawiam

command /itemy:
    trigger:
        open chest with 1 row named "&6Itemy na gildie" to player
        format slot 0 of player with 64 of diamond block with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip: &c32" to close
        format slot 1 of player with 64 of emerald block with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip: &c32" to close
        format slot 2 of player with 64 of obsidian with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip:&c32" to close
        format slot 3 of player with 64 of tnt with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip:&c32" to close
        format slot 4 of player with 64 of bookshelf with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip:&c32" to close
        format slot 5 of player with 64 of iron block with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip:&c32" to close
        format slot 6 of player with 64 of gold block with lore "&2Gracz: &c64||&2Vip:&c32" to close
        format slot 7 of player with 32 of fish with lore "&2Gracz: &c32||&2Vip:&c16" to close
        format slot 8 of player with 16 of ender pearl with lore "&2Gracz: &c16||&2Vip:&c8" to close

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...