Skocz do zawartości

2 AUTORSKIE PLUGINY!

masterolos09
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż 2 autorskie pluginy na wersję 1.9-1.11, na starszych wersjach nie testowałem ale powinny działać
Jakie to pluginy?
1. Plugin na SMS SHOP z tokenami GUI, działąjacy z homepay.pl i z simpay.pl - 100 zł - Do uzgodnienia na priv, zawszę mogę obniżyć. (Cena duża, ponieważ sklep jest warty swojej ceny, pełna kustomizacja sklepu w configu, można ustawić własne komendy, zrobić otwieranie drugiego GUI po kliknieciu na jakiś item w pierwszym GUI i wiele, wiele innych)
2. Plugin na plecaki, można zrobić plecak gracza, plecak vipa i plecak svipa, ustawić własny crafting, jaki item ma odpowiadać za plecak i ile ma posiadać slotów - 40 zł

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę napisać na priv na forum
Zdjęcia pluginow również na priv!

Płatność PSC/Paypal/Przelew

Edytowane przez masterolos09

140zł za sklep? XDDDDD. Jesteś urzekający :kappa:  Taki plugin jaki opisałeś to robota na ~30 minut. Ja bym za coś takiego skasował co najwyżej 50zł, bo to jest śmiesznie proste. W dodatku nie masz żadnych publicznych prac, więc nie wiem jak piszesz.

5 minut temu, Wizzard napisał:

140zł za sklep? XDDDDD. Jesteś urzekający :kappa:  Taki plugin jaki opisałeś to robota na ~30 minut. Ja bym za coś takiego skasował co najwyżej 50zł, bo to jest śmiesznie proste.

Jak zwykle zaniżanie czasu potrzebnego na powtórzenie cudzej pracy. Obsługa dwóch API, GUI i pełna konfigurowalność, a na końcu przetestowanie tego wszystkiego to nie robota na pół godziny.

1 minutę temu, Libter napisał:

Jak zwykle zaniżanie czasu potrzebnego na powtórzenie cudzej pracy. Obsługa dwóch API, GUI i pełna konfigurowalność to nie robota na pół godziny.

AMPMenus + Unirest. Podałem około 30 min.

11 minut temu, Wizzard napisał:

140zł za sklep? XDDDDD. Jesteś urzekający :kappa:  Taki plugin jaki opisałeś to robota na ~30 minut. Ja bym za coś takiego skasował co najwyżej 50zł, bo to jest śmiesznie proste. W dodatku nie masz żadnych publicznych prac, więc nie wiem jak piszesz.

Może i dałem wysoką cenę, ale zawsze można uzgodnić na priv.
A wydaję mi się że plugin jest warty powyżej 80 zł :3

7 minut temu, Libter napisał:

To zamiast przeglądać forum i komentować takie tematy pisz 10 dobrych pluginów dziennie zmiatając konkurencję :> 

gdybym miał dla kogo :kappa:

a tak na serio, to mi się zlecenia skończyły

5 minut temu, masterolos09 napisał:

Może i dałem wysoką cenę, ale zawsze można uzgodnić na priv.
A wydaję mi się że plugin jest warty powyżej 80 zł :3

to Ci się źle wydaje, taki plugin to mało roboty

• Norbi zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...