Skocz do zawartości

[SV+ DODATKI] MineKopacze.maxc.pl 1.7.2

KoksikThePlayer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[MineKopacze] => SV z dodatkami

Informacje:

IP serwera: MineKopacze.maxc.pl

Wersja: 1.7.2

Sloty: 70

Serwer jest: NonPremium

ItemShop: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Tryb: Survival+ PvP+ Gildie+ Dodatki

Na serwerze są dodatki takie jak: Vortex, Amulety, Kusza, oraz Bosy

Edytowane przez KoksikThePlayer

Teraz, Daltone napisał:

Pisze tu

+ DODATKI

A ja ich jakoś nie widzę. Rozpisz się trochę. Jesteś na straconej pozycji tworząc serwer 1.7.2. Teraz dużo pl jest kompatybilnych z 1.10.

Popraw kolor czcionki na ciemny niebieski bo w nocy jebie po oczach.

Poprawie kolor :)

A co do tych dodatków to napisze zaraz

3 minuty temu, xBG napisał:

Nic o serwerze nie wiadomo itemshop zrobiony pod hajs,rangi pewnie gigantyczna przewaga nad zwykłymi graczami.Wersje pozostawię bez komentarza .

1/10

Chcialem dodać Zdjecia lecz nie wiem jak, serwer nie jest zrobiony pod $ Opis dodam jeszcze

Teraz, KoksikThePlayer napisał:

Chcialem dodać Zdjecia lecz nie wiem jak, serwer nie jest zrobiony pod $ Opis dodam jeszcze

Serwer ma duży itemshop,może trochę mnie poniosło.Ale svip i vip mają duża przewagę nad graczami... do tego ten vortex pewnie nie do zdobycia wiec po części łamie EULA w którą każdy ma wyj&$&ne

Teraz, xBG napisał:

Serwer ma duży itemshop,może trochę mnie poniosło.Ale svip i vip mają duża przewagę nad graczami... do tego ten vortex pewnie nie do zdobycia wiec po części łamie EULA w którą każdy ma wyj&$&ne

Jest do zdobycia kazda rzecz jest do zdobycia a vip i svip nie maja dużej przewagi nad graczami ponieważ svip i vip nie maja zadnej z magicznej broni oraz amuletow jedynie co maja to svip fly a vip 2* większy skok

4 minuty temu, xBG napisał:

+ widze ze nie czytałeś w regulaminie itemshopu:

mam świadomość, że jest to składka na utrzymanie serwera Minecraft ID 583675, znajdującego się na koncie o ID: 229302

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

• 8 miesięcy temu...
  • Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...