Skocz do zawartości

Konkurs- Więcej użytkowników i nagrody!

Nieaktywny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pomysł polega na tym, że @Libter zrobi w "Załóż nowe konto" możliwość dania loginu polecającego. Po podaniu musi się nie zgadzać ip. Czyli jak się wyloguję i spróbuję zajerestrować na tym samym ip komputera i polecić swoje stare konto to nie wypali. Ten kto najwięcej zaprosi użytkowników przez 30 dni wygrywa rangę na przykład @Libter doda rangę "Reklamodawca". Jeżeli @Libter się zgodzi aby ulepszyć nagrodę będzie to Moderator lokalny! A w całym konkursie chodzi o to aby powiększyć liczbę nowych użytkowników. Co prawda ciągle przybywają ale co prawda im więcej tym lepiej. Przyda się więcej. Czekam na akceptacje/anulowanie pomysłu.

Ale po co? Chcesz pomóc to pomagasz :v 
Nie przesadzaj z tym Moderatorem lokalnym, skoro rangę można by uzyskać w 1 miesiąc to raczej nie byłoby aż tylu chętnych - ranga stałaby się posiadana przez (prawie) wszystkich. Zauważ też, że niektórzy mają zmienne IP. Wystarczy kilka razy wyłączyć i włączyć modem i po sprawie. Jeśli mój głos byłby uwzględniony, to jestem na nie :P 

@LogiSV

Wystarczy zresetować go co minutę - zrobienie nowego konta i emaila nie zajmuje długo. Skoro nikomu nie chciałoby się założyć konta na poczcie to raczej taka osoba nie będzie zainteresowana zapraszaniem użytkowników.

Forum jest na tyle popularne, że po wpisaniu w google "forum skripta" od razu wyskoczy skript.pl. Jak pisałem, chcesz zapraszać to zapraszaj, nie to nie ;p

1 minutę temu, Myszak napisał:

Ale po co? Chcesz pomóc to pomagasz :v 
Nie przesadzaj z tym Moderatorem lokalnym, skoro rangę można by uzyskać w 1 miesiąc to raczej nie byłoby aż tylu chętnych - ranga stałaby się posiadana przez (prawie) wszystkich. Zauważ też, że niektórzy mają zmienne IP. Wystarczy kilka razy wyłączyć i włączyć modem i po sprawie. Jeśli mój głos byłby uwzględniony, to jestem na nie :P 

1. Prawie wszystkich? Chcę przypomnieć, że dostaje to tylko jedna wygrana osoba.

2. Zmienne ip. No tego nie przewidziałem. Ale raczej nikt się nie będzie tak męczyć. Po co włączać i wyłączać ruter co 5 minut i robić 10 emailów?

3. Najbardziej chodzi tu o zwiększenie ilości użytkowników. Forum jest naprawdę dobre a wiele osób o nim nie wie. Czas aby się dowiedziały i podziękowały nam za to przez login polecający.

Oczywiście nie ma mowy o wygrywaniu rangi moderatora w jakikolwiek sposób, jednak sam system poleconych (nagradzający za jakość zaproszonych użytkowników, a nie za ich ilość) mógłby funkcjonować. Niestety jedyna wtyczka jaką znalazłem jest płatna, a kupowanie jej dla samej możliwości pozyskania kilku użytkowników nie wydaje się opłacalne.

NJnVppA.png

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...