Skocz do zawartości

[Dodanie Trybu] RPG

Robinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję

Nie wiem czy jest do zrealizowania

Otóż jak napisałem w temacie dodanie na serwer trybu RPG.

serwerów typu rpg jest mało (przynajmniej według mnie) ,a gracze lubią na takich trybach

grać ;) ponieważ serwery typu :

- Easyhc

- MegaDrop

Nie cieszą już graczy ponieważ, są to już powszechne i najbardziej "kopiowane" tryby 

A RPG ?

Tryb na , którym da się zarobić ;) (wiem bo byłem modem na 1 )

gracze chcą walczyć z bossami, zdobywać najlepsze bronie i zwalczać zło

Sam osobiście jestem za dodaniem ;) 

Liczę na rozważenie tej opcji ;)

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia Saturday, October 29, 2016 o 21:55, Wizzard napisał:

@Libter @Derpy Hooves @Michma1707 @TheRed1337 chodzcie tutaj. to jest redaktor. plz, zrobcie cos z nim

+ moderator od wczoraj XD

@Robinek po mimo faktu iż zostałeś permanentnie zablokowany na forum, wypowiem się żeby się dowartościować.

Mimo tego, że tryby easyhc etc. etc. etc. są powszechnie rozpoznawane za kopie, beznadzieje, i co tam dalej by człowiek wymyślił, nie znaczy że nikt na nich nie gra. Nie dopasujesz ludzi pod siebie, bedą grali gdzie mają ochote, to jest internet, każdy ma prawo do wyboru.

Skąd wiesz co gracze chcą? Oznaczyłeś wszystkich graczy, ale zdajesz sobie sprawe, że na takich trybach gra tysiące użytkowników?

Tryb na którym da się zarobić, twoim zdaniem, z prowadzenia serwera, z tych wszystkich rzeczy, najważniejsza jest płaca od graczy? Sądzisz, że z rpga na forum, użytkownicy zaczną płacić po dziesiątki złoty dziennie? 

Na nie. @Libter @Derpy Hooves rozpatrzcie to i ewentualnir zamknijcie, bo siedzi od września.

• 1 miesiąc temu...

Temat został przeniesiony z Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! do Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...