Skocz do zawartości

Skript>Skrypty>Projekty

PoweredDragon
 Udostępnij

"Skript">"Skrypty">"Projekty"  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy propozycja powinna przejść?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proponuję dodanie  poddziału "Projekty" do istniejącego już działu "Skrypty" w dziale "Skript".
    Swoją propozycję motywuję faktem, iż z pewnością nie jestem jedynym użytkownikiem piszącym rozbudowane skrypty, który chętnie zapowiedziałby swój projekt oraz dzielił się danymi dot. jego rozwoju, a obecnie działem, w którym takowy proceder może dojść do skutku jest dość rzadko widywany, wręcz uznawany za mniej ważny, dział "Inne". Uważam, że poddział "Projekty" znacznie lepiej nadawałby się do takiego procederu.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

Dodam też, że jako moderator działu "Skript" chętnie podejmę się pomocy w ułożeniu tudzież ułożenia regulaminu owego poddziału.

9 minut temu, Drake napisał:

@Libter
W takim razie to:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Pokaż ukrytą zawartość

Wprowadza w błąd :v

Działy i ich regulaminy mogą być dostosowywane do zawartości generowanej przez użytkowników. Wystarczy utworzyć temat w najbardziej pasującym dziale, a jeśli dział nie okaże się wystarczająco pasujący administracja zajmie się resztą :) 

Jeśli powstanie kilka wątków na dany temat może zostać utworzony także poddział i tym samym propozycję uważam za zrealizowaną.

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...