Skocz do zawartości
  • 0

Komenda wykonująca komendę

MypassPL
 Udostępnij

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Trochę z edytowałem poprzedni skrypt, nie testowałem.

on mine:
	if event-block is stone:
		if {stone} is more or equal to 100:
			loop all players
			make loop-player execute "warp sklep"
		else:
			add 1 to {stone}

• 0
3 godziny temu, speodziak napisał:

Trochę z edytowałem poprzedni skrypt, nie testowałem.

on mine:
	if event-block is stone:
		if {stone} is more or equal to 100:
			loop all players
			make loop-player execute "warp sklep"
		else:
			add 1 to {stone}

Nie dość, że dla ciebie trochę, to usunąć ::%player%, to ejszcze t onie będzie działać tak jak on chciał, bo każdy gracz co wykopie stona będzie dodawało do {stone} 1 ... I @MypassPL to jest jak chciałeś, jak byle jaki gracz wykopie 100 stona to każdy gracz "automatycznie" wykona komendę /warp sklep

• 0
13 minut temu, jasiubor napisał:

Nie dość, że dla ciebie trochę, to usunąć ::%player%, to ejszcze t onie będzie działać tak jak on chciał, bo każdy gracz co wykopie stona będzie dodawało do {stone} 1 ... I @MypassPL to jest jak chciałeś, jak byle jaki gracz wykopie 100 stona to każdy gracz "automatycznie" wykona komendę /warp sklep

Wiesz jak ten skrypt działa? usunąłem to "::%player%" czyli teraz działa to tak, że jak byle jaki gracz wykopie stona to do {stone} dochodzi +1. Czyli taki przykład: Jest na serwerze 11 graczy, dajmy, że każdy wykopie równe 10 oprócz jednego - wtedy {stone} jest równe 100, czyli każdy kto jest na serwerze automatycznie wykona komendę /warp sklep nawet ten, który nic nie wykopie... Nie wiem czy o to mu chodziło ale mi się wydaję, że o to :> 

EDIT: Czekam na hejty <3 

Edytowane przez Nieaktywny

• 0
10 godzin temu, speodziak napisał:

Wiesz jak ten skrypt działa? usunąłem to "::%player%" czyli teraz działa to tak, że jak byle jaki gracz wykopie stona to do {stone} dochodzi +1. Czyli taki przykład: Jest na serwerze 11 graczy, dajmy, że każdy wykopie równe 10 oprócz jednego - wtedy {stone} jest równe 100, czyli każdy kto jest na serwerze automatycznie wykona komendę /warp sklep nawet ten, który nic nie wykopie... Nie wiem czy o to mu chodziło ale mi się wydaję, że o to :> 

EDIT: Czekam na hejty <3 

Ale nie rozumiesz, że wtedy tylko raz każdy gracz wykona, bo nie będzie tak, że każdy gracz ma oddzielny var, tylko każdy ma wspólny...

EDIT: I będzie dodawać tak ciągle, i ciągle, i tak jakby liczyć ile będzie wykopanych stonów.

Edytowane przez jasiubor

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...