Skocz do zawartości
  • 0

Kilka wyrazów w jednym argumencie

KiwoPL
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Chcialbym sie was zapytac jak zrobic cos w stylu dawania powodu bana itd. Bo niektorzy maja tylko jeden arg do podania powodu a robia duzo spacji I tez dziala. Jesli ktos nie zrozumial:

Jak zrobic np. Skrypt na chat ale zeby wiadomosc po komendzie /ch nie robic by wiadomosci i nie zapisywac np. W 20 arg xd tylko w 1

Jesli rozumiecie to z gory thx za pomoc

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Jeśli masz ostatni argument, to on jest nielimitowany, w przeciwnym razie nowy argument zaczyna się od kolejnej spacji, czyli na przykładzie:

command /ban [<player>] [<text>]:
 #dalszy kod

Piszesz "/ban <gracz> <nielimitowany argument>", czyli np. "/ban Notch Minecraft, to guffno, albo i nie... Nie chcę cie na SerwerzeBolka"- Notch dostanie bana za Minecraft, to guffno, albo i nie... Nie chcę cie na SerwerzeBolka .

Jeśli natomiast masz większą ilość argumentów:

command /tfrum [<text>] [<text>] [<text>] [<text>] [<text>]:
  #dalszy kod

Kolejny argument piszesz, co spację, czyli możesz napisać przykładowo jeden wyraz, natomiast ostatni argument jest nie limitowany @up.

O to ci chodziło? :)

• 0
4 minuty temu, Switsherker napisał:

Jeśli masz ostatni argument, to on jest nielimitowany, w przeciwnym razie nowy argument zaczyna się od kolejnej spacji, czyli na przykładzie:

command /ban [<player>] [<text>]:
 #dalszy kod

Piszesz "/ban <gracz> <nielimitowany argument>", czyli np. "/ban Notch Minecraft, to guffno, albo i nie... Nie chcę cie na SerwerzeBolka"- Notch dostanie bana za Minecraft, to guffno, albo i nie... Nie chcę cie na SerwerzeBolka .

Jeśli natomiast masz większą ilość argumentów:

command /tfrum [<text>] [<text>] [<text>] [<text>] [<text>]:
  #dalszy kod

Kolejny argument piszesz, co spację, czyli możesz napisać przykładowo jeden wyraz, natomiast ostatni argument jest nie limitowany @up.

O to ci chodziło? :)

Tak oto mi chodziło ;) Bardzo dziękuję leci plusik :P

Do Zamknięcia

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...