Skocz do zawartości
  • 0

Co powinno byc na skyblock + ?

willikurt1212
 Udostępnij

Pytanie

Witam :D !

Tworze serwer minigame i skyblock +

i Chcialbym wiedziec co wy jako gracze byscie chcieli na takim skyblock + :)

oraz  Mam do was kilka pytan :

1.Chcialbym rowniez dodac na serwa kilka nowych

1a) itemkow typu :

* zbroja dzieki ktorej moglbym latac

* piec ktory po przepaleniu 1 rudy -daje dwie

* Maszyne dla vip dzieki ktorej beda dostawac uznajmy ze 10dolcow na minute nawet jak ich niema

Co do reszty tych itow mam problem - brak kreatywnosci z mojej strony .Mam nadzieje ze pomozecie mi i napiszecie itemki ktore moglbym dodac(nazwa,sposob craftingu,efekt)

1b) Moby typu

Tutaj tez moglibyscie mi zapodac kilka fajnych pomyslow ;)

2.Mam rowniez ekonomie na serwerze i chcialbym wiedziec czy lepiej aby villager shop byl ubogi czy tzw "na bogato "

3. mam stworzyc mapke skyblock mala czy duza :) ?

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Skyblock?

Kilka rodzajów wysp do wyboru
Zadania
Porządny sklep
Możliwa ekspansja wyspy
Rozwój Spawnerów
Arena PVP
Rywalizacja między wyspami
Auto-farmy
Enchant "smelting" na narzędziach przepalający zdobyte nimi surowce(motyką - ziemniaki, kilofem rudy i kamień, łopatą piasek, siekierą drewno na węgiel :v)
Ingerencja w biom wyspy (za hajs ofc)
Wysokość punktu startowego przed stworzeniem
Urozmaicenia wieśniaków

Co do twoich:
Zbroja do latania? Trochę zbyt op, zwłaszcza na pvp, nie uważasz? Ponadto zabiłoby to skyblockowe ryzyko śmierci od upadku ;v
Piec ktory po przepaleniu rudy daje dwie - w sumie ciekawa koncepcja. Poszedł bym o krok dalej i usuwając zwykły piec dodałbym piec hutniczy z poziomami rozwoju (taki 3x3 :V)
Maszyna dla vip? Nie wystarczająco vip ma korzyści? Lepsze sklepy (najpewniej), enchant, jakieś dodatkowe kity czy coś pewnie :v

Co do mobów, to może fajny system bossów. Pamiętam jak kiedyś się grało w te wszystkie MMORPG i tam np. cały serwer zbierał się, żeby zabić jakiegoś bossa. W sumie na MC tylko jeden raz takie coś na serwie widziałem i było zacnie :P Ale to tylko takie eventowe, a dodałbym też bossy do przywołania na swojej wyspie :v

Villager shopa bym nie robił. Zrobiłbym zwykły adminshop, a villagerów zostawiłbym na własną rękę dla graczy :P

Mapa skyblock... Potrzebujesz spawna, aren eventowych, areny do pvp... W sumie trochę tego będzie. Jakiś fajny spawn pełen ciekawych znajdziek byłby spoko...

Dawno dawno i nieprawda temu byłem modem serwera skyblock od cs.pl i tam mieliśmy taką archer arenę, że się tylko strzela do przeciwników i się zdobywa punkty, i potem można kupować lepsze łuki, itp. w sklepie. W sumie fajny deal. Tylko w stosunku do tamtego systemu dodałbym możliwość wzięcia sobie EQ zabitej osoby :v

• 0

@willikurt1212 chyba chodziło ci o crafting...

Co do dungeona? Nie. To by było za mocne na start. Drogie spawnery, kilka(naście) k niech kosztują, :v a darmowa tylko świnia i zombiak. Pozostałe moby płatne. I poziomy spawnerów (np. 5)
Fabuła? Neeeee

Casting? Chyba o crafting ci chodzi...
Dodałbym crafting koxa,
Czy coś zmieniać? Najwyżej utrudnić kilka craftingów jak: anvil, enchantment table, brewing stand, cauldron (zmieniłbym w ogóle mechanikę kociołka :V), hopper

Jeszcze wpadł mi pomysł, żeby zrobić coś w rodzaju mob areny, tylko kilka rodzajów map (poziomy trudności), że jest 10 fal, 11 boss(łatwy), 25 fal, 26 boss(średni), 50 fal, 51 boss(trudny), 100 fal, 101 boss(szalony), I tryb nieskończony z bossami w co dwudziestej piątej fali.

• 0

1. Zmiana nazwy na SkyHome

2. Dodanie wyspy LuckyBlock {Standardowy skyblock tylko zamiast ziemi to luckyblock}

3. SkyPyramid {Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

4. SkyIsland {dość duża wyspa z ciekawymi lokacjami}

5. OtherPlanet {Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

• 0

@Drake Wielkie dzieki za opinie

:) Fajny pomysl z utrudnieniem tych craftingow

Co do MobArena juz mam od niedawna taki plan i juz zaczelem go realizowac :)

Co do "castingu" to komorka zamienila z craftingiem xD

Edytowane przez willikurt1212

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...