Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej mieć serwer minecraft?

Nieaktywny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej mieć serwer minecraft ?

1. Hosting enderchest (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Tanio ale czy się opłaca ? nie, ponieważ dużo oferują ale serwer laguje. Aby nie lagował trzeba dużo przepłacać i to bez sęsu. Dużo ludzi tam ma serwery, hosting popularny i bardziej "dla dzieci" lub dla początkujących. Wszyscy bardziej zaawansowani raczej nie mają tam serwerów.

2. Hosting lvlup (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Serwery minecraft są drogie i nie warto tam je mieć. Jednak, że domeny i hosting www mają tanie to polecam założyć tak stronę www.

3. Hosting crafthost (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Mają serwery testowe na 24h i to jest plus. Serwery nie lagują ale jest drogo i to jest dużym minusem.

4. Hosting craftserve (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Serwery mają bardzo dobre, bez lagów ale nie warto tam kupować. Drożej już niewidziałem aby za 31 zł sms kupić serwer i mieć limit pluginów do 5 ? totalny horror ale za chyba 50 zł można mieć bardzo dobry serwer bezlimitów.

5. Hosting pukawka (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Na koniec najlepsze! Najtańsze serwery! BOK nigdzie tak szybko nie odpowiada! Serwer 1 giga bezlimitu graczy tylko 7 zł SMS (jakoś tak) i to na 31 dni! serwery bezlimitowe też są bardzo dobre (nie testowałem)! a TS3 mają jak nikt inny! z BOTAMI.

Za ortografię z góry przepraszam.

Edytowane przez Nieaktywny
Dodałem odnośniki

serwery bezlimitowe też są bardzo dobre (nie testowałem)!

klap klap klap + nie ma 'bez limitu' i nie bedzie, nawet za 10 lat

4. Hosting craftserver (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Serwery mają bardzo dobre, bez lagów ale nie warto tam kupować. Drożej już niewidziałem aby za 31 zł sms kupić serwer i mieć limit pluginów do 5 ? totalny horror ale za chyba 50 zł można mieć bardzo dobry serwer bezlimitów.

Pomieszały ci się nazwy/odnośniki.

5. Hosting pukawka (Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!)

Na koniec najlepsze! Najtańsze serwery! BOK nigdzie tak szybko nie odpowiada! Serwer 1 giga bezlimitu graczy tylko 7 zł SMS (jakoś tak) i to na 31 dni! serwery bezlimitowe też są bardzo dobre (nie testowałem)! a TS3 mają jak nikt inny! z BOTAMI.

Najlepsze != Najtansze

Polecone przez ciebie hostingi nadają się do kosza. Napisałeś, że lvlup jest drogi, jednak musisz trochę zapłacić za jakość. Cena jest normalna. Prawie wszystkie hostingi lecą na oversellingu. Jeżeli chcesz kupić serwer na hostingu, to szukaj na zagranicznych stronach (n.p. cubedhost lub mcprohosting), bo tam dostajesz to, za co płacisz (wybierz serwer w EU :p). Wydaje mi się, ze nie kupiłeś nigdy serwera na craftserve i na innych hostingach, ponieważ polecasz c**j wie co.

4 minuty temu, adamandrzej02 napisał:

klap klap klap + nie ma 'bez limitu' i nie bedzie, nawet za 10 lat

Pomieszały ci się nazwy/odnośniki.

Najlepsze != Najtansze

Polecone przez ciebie hostingi nadają się do kosza. Napisałeś, że lvlup jest drogi, jednak musisz trochę zapłacić za jakość. Cena jest normalna. Prawie wszystkie hostingi lecą na oversellingu. Jeżeli chcesz kupić serwer na hostingu, to szukaj na zagranicznych stronach (n.p. cubedhost lub mcprohosting), bo tam dostajesz to, za co płacisz (wybierz serwer w EU :p). Wydaje mi się, ze nie kupiłeś nigdy serwera na craftserve i na innych hostingach, ponieważ polecasz c**j wie co.

miałem serwer na craftserve, polecone hmm. Ja je opisywałem a nie polecałem. Poleciłem tylko pukawkę. Masz rację że za jakość trzeba zapłacić ale pukawka ma dobre i tanie serwery, moim zdaniem najlepsze. Nazwy pomyliłem poprawię.

Jak działają serwery bez limitu? Dostajesz na początek 16GB ramu przypisanego do serwera, jeżeli tobie nie starcza, to możesz napisać do supportu i zwiększają tobie do 32GB. Myślę że więcej ramu nie potrzebujesz na jeden serwer :x Szczerze nadal nie wiem jak to działa dokładniej, takie mam informacje od kogoś kto pracuje w pewnym hostingu. Ogółem bardzo mało się rozpisałeś, brakuje mi tutaj obiektywnego spojrzenia na sprawę. Mało hostingów i niczego nie ma o VPS (jak to było w wcześniejszym poradniku na tym forum). Ogółem daje takie 2/10, pozdro.

9 minut temu, nicku1 napisał:

Jak działają serwery bez limitu? Dostajesz na początek 16GB ramu przypisanego do serwera, jeżeli tobie nie starcza, to możesz napisać do supportu i zwiększają tobie do 32GB. Myślę że więcej ramu nie potrzebujesz na jeden serwer :x Szczerze nadal nie wiem jak to działa dokładniej, takie mam informacje od kogoś kto pracuje w pewnym hostingu. Ogółem bardzo mało się rozpisałeś, brakuje mi tutaj obiektywnego spojrzenia na sprawę. Mało hostingów i niczego nie ma o VPS (jak to było w wcześniejszym poradniku na tym forum). Ogółem daje takie 2/10, pozdro.

Postaram się poprawić wpis.

Najlepszym hostingiem serwera jest localhost i hamachi tbh (pod localhost podchodzi wszelkiego rodzaju hostowanie przez siebie, zeby nie bylo) :v

6 godzin temu, LogiSV napisał:

Aby nie lagował trzeba dużo przepłacać i to bez sęsu.

sęsu

Serwery minecraft są drogie i nie warto tam je mieć.

Nie warto tam je mieć

Mają serwery testowe na 24h i to jest plus. Serwery nie lagują ale jest drogo i to jest dużym minusem.

Zbyt wiele powtórzeń słowa 'jest' ._. 

Serwer 1 giga

1 giga czego? Mleka? Przestrzeni na dysku?

serwery bezlimitowe też są bardzo dobre (nie testowałem)!

Woah

Rozumiem, że napisałeś tylko o hostingach na których serwery prowadziłeś, zgadza się? Jeżeli tak - jest to strasznie ograniczona liczba i niewarta do opisania :v Jako krótki "naprowadzacz" może być - osobiście jednak poleciłbym LVLUP (dobry kontakt z BOK, testowanie serwerów CSGO, które i tak nie pojawiły się na liście produktów etc XD).

Peace.

4 minuty temu, Falmoris napisał:

Najlepszym hostingiem serwera jest localhost i hamachi tbh (pod localhost podchodzi wszelkiego rodzaju hostowanie przez siebie, zeby nie bylo) :v

sęsu

Nie warto tam je mieć

Zbyt wiele powtórzeń słowa 'jest' ._. 

1 giga czego? Mleka? Przestrzeni na dysku?

Woah

Rozumiem, że napisałeś tylko o hostingach na których serwery prowadziłeś, zgadza się? Jeżeli tak - jest to strasznie ograniczona liczba i niewarta do opisania :v Jako krótki "naprowadzacz" może być - osobiście jednak poleciłbym LVLUP (dobry kontakt z BOK, testowanie serwerów CSGO, które i tak nie pojawiły się na liście produktów etc XD).

Peace.

Akurat lvlup na minecraft nie polecam i BOK wolno odpowiada ale niektóre usługi są dobre i tanie.

Teraz, LogiSV napisał:

Akurat lvlup na minecraft nie polecam i BOK wolno odpowiada ale niektóre usługi są dobre i tanie.

Obserwuje Cię od pewnego czasu, i wszystkie (bez wyjątku) Twoje odpowiedzi są:

• bez sensu
  • bez podstawnych

Pie*dzielisz głupoty jak Macierewicz na debacie. Nie dość, że innym mówisz żeby nie spamili, to sam to robisz, nawet nagminnie. Co do spisu - jedna, wielka kpina. Zobacz sobie na to:

Nie równa się z Twoim spisem. Nie masz nawet żadnych wytłumaczeń poszczególnych słów z tematu.

Werdykt prosty. Domyśl się sam.

Godzinę temu, LogiSV napisał:

Serio? Właśnie od niedawna posiadam serwer KVM na lvlup. Jedyny problem jaki występuje to utraty pakietów, jednak dowiedziałem się, że są po stronie OVH. BOK jest wolny? Na najniższym priorytecie zgłoszenia, odpowiedź dostawałem w ciągu 24h, a czasami nawet szybciej, bo gościu umiał mi odpisać po 22. Nie wiem skąd ty masz takie oceny ale okej... To moje spojrzenie na hosting lvlup.

Hosting Enderchest.pl dla dzieci ?

I dla serverów gdzie gra max. 5 osób ?

Teraz ja Ci wymienię servery które są bardzo dobre i stoją na enderchest.pl

CraftApple 1.10

KeyCraft 1.7.10 z trybami

s1.mojepvp.pl <--- mój, dziennie 50

Jak dla mnie to nie jest hosting dla dzieci 

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...