Skocz do zawartości
  • 0

Nameditemstack


sula008

Pytanie

Witam, znalazłem tutaj na forum w którymś temacie z pomocą kod do skriptu aby można było dać jednocześnie nazwany item z opisem(lore) lecz on nie działa i wyskakuje mi taki błąd:

'a nameditemstack from "Stone;Nazwa;Opiss" to player' is not an entity type (zbroja.sk, line 18: give a nameditemstack from "Stone;Nazwa;Opiss" to player to arg 2')

#edit

 

można zamknąć trzeba było usunąć "a" pomiedzi give a nameditemstack :D

 

#edit2

 

aby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj, posiadam kod dający mi miecz z nazwą oraz z opisem(lore) wszystko jest OK lecz mam kod :

on damage:	tool of attacker is Diamond Sword named "&f&lMiecz Blasku":		chance of 15%		strike lightning effect at the victim

niestety ten kod nie działa na miecz który ma opis(lore) a ze zwykłym z samą nazwą Miecz Blasku działał

 

//Taka mała rada - jeden temat = jeden problem. Kolejnym razem zrób nowy temat. ~Sopher

Edytowane przez Sopher
.
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/113-nameditemstack/
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...