Skocz do zawartości

MistrzPiter77

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MistrzPiter77

Początkujący III

Początkujący III (4/13)

3

Reputacja

 1. MistrzPiter77

  Hosting

  Dzień dobry. Planuje założyć serwer minecraft, jednak nie chcę kupować serwera typu VPS ani dedykowanego. Chciałbym kupić najprostszy serwer do gier na jakimś dobrym hostingu. Mam kilka propozycje, ale proszę o radę: Pukawka.pl ( MaxCraft ) CraftServe.pl CuddiHosting.pl Hosting-minecraft.pl
 2. Czy jest możliwość wczytania zmienny, wartości itp.z modów przez skripta?
 3. MistrzPiter77

  Hosting

  Dzień dobry / dobry wieczór. Pragnę zadać pytanie ,który hosting dla serweru minecraft, najbardziej polecacie.Jakie macie doświadczenia z poszczególnymi dostawcami.Wiem, że istnieje już taki temat, ale jest już martwy i nieaktualny, ponieważ doszli nowi dostawcy na rynek. Chciałbym prosić jeszcze o opinie hostingu pukawka.pl ~maxcraft.
 4. Poszanowanie. Poszukuje osoby do pisania dialogów do misji. Więcej info dsc: ChampionPiter77#7805
 5. Powiedzmy Mam zaznaczony spawn.Na którego terenie nie da się niszczyć ani budować, ale są losowo rozłożone rudy diamentow i żelaza. Kiedy gracz chce wykopac tę rudę pokazuje, że tu nie wolno budować(region), a do skrypta nie zalicza.
 6. MistrzPiter77

  Region

  Poszanowanie. Mam na mapie region ABC.W skrypcie mam on mine stone:. Jednak nie zalicza mi zniszczonyc bloków, bo jest region. Ręcznie ma opcji.Liczba bloków to kilka tysięcy nawet milionów.
 7. MistrzPiter77

  Text

  Poszanowanie. Czy jest taka opcja lub podoba: Set {_x} to text before "!" in message
 8. MistrzPiter77

  Zmienne

  Mam zmienną {ABC::*} Fragment kodu: [][]set {ABC::%player%} to {_x} [][]loop {ABC::*}: I w ty miejscu chce wyswietlic wszystkich graczy ukrytych pod * Jak to zrobić?
 9. MistrzPiter77

  Liczby

  Da się sprawdzić części setne danej liczby są równe 5 tzn: Zmienna może mieć losową wartość 1 / 1.5 / 2 / 2.5 i tak dalej do dosyć dużych liczb Czy da się sprawdzić czy dana liczba ma ustawione cześci dziesiąte/setne?
 10. on first join: execute console command "lp user %player% parent set gracz
 11. On break dirt: if block below event-block is endstone: set event-block to farmland send "&aSukces!" to player
 12. Wipe player's sidebar Set name of sidebar of player to "ABC" Set score "DEF" in sidebar of player to 0 Reszta to send
 13. Set name of sidebar of player to "ABC" Wyświetla wszystkim graczom. Jak to naprawić? Chce to zastosować na 1 jednostce.
 14. Link do dsc wygasl albo mi nie dziala. Wiadomość pisana z telefonu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...