Skocz do zawartości

AlienTvPL

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia AlienTvPL

Świeżak

Świeżak (1/13)

2

Reputacja

 1. Sprawdziłem Twój Sposób i Początkowo Działa, Ale Komunikat w Logach Pokazuje, że Jednak Nie Działa, Bo Nie Może Zapisać Przedmiotów, a Każdy Restart Zakończy Się Utratą Zawartości Plecaka
 2. Witam, Nie Mogłem Natrafić Nigdzie Na Forum Na Skrypt Dodający Plecak Na Wersji Wyższej Niż 1.14, Który By Oczywiście Działał. Napisałem Więc Skrypt Dodający Plecak Na Wersji Skript 2.4.1 (Minecraft 1.15) Wymagany: SkQuery Link:
 3. @xAxee Niby Drobiazg, a masz racje Dzięki Wielkie za Pomoc Do Zamknięcia
 4. Próbowałem w ten sposób. Nadal ten sam błąd pomimo wprowadzenia "paresd as entity type"
 5. Siemka, mam otóż problem z użyciem zmiennej. Gdy w skrypcie użyję To wszystko działa bez problemu, lecz gdy chce skrócić o wiele kod używając kolejnej zmiennej To wyrzuca już błąd Co zrobić w tej sytuacji?
 6. Tylko jest jedno ale. Z tego co widzę, to funkcja (replace all "000") zamieni tylko wtedy, gdy będą same zera, a moim pytaniem jest czy da się tak zrobić nawet wtedy, gdy to będzie "1001"/"1576"/"6728" itp. Nie chcę powtarzać w funkcji replace każdej liczby, gdyż kod będzie strasznie długi. Nie ma łatwiejszego i krotszego sposobu?
 7. Moim pytaniem jest czy można zmieniać format liczb czteroliczbowych. Czy jest na to jakaś automatyczna funkcja w skript, bądź w dodatkach, która będzie pozwalała zmienić "1000" na "1.000"/"1 000"?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...