Skocz do zawartości

joanne

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia joanne

Świeżak

Świeżak (1/13)

0

Reputacja

 1. joanne

  [RP] Przerobienie skryptu.

  Proszę o przerobienie skryptu, którego znalazłem bardzo dawno, tak, żeby był kompatybilny z suffixami i prefixami z pluginu SimplePrefix oraz rangami z PermissionsEX. Wygląda to teraz tak: Joanne mowi: testowytekst Chciałbym, żeby po dodaniu suffixu, wyglądało to tak: [Elf]Joanne[GodrykO'Hara] mowi: testowytekst Z czego [Elf] to ranga, Joanne to nick, [GodrykO'Hara] to suffix, ale wszystko to to tylko przykłady. Do tego pododaje, jakbym chciał, żeby wyglądała reszta. System tego, co piszę wygląda następująco: JAK SIĘ WPISUJE KOMENDĘ --- JAK JEST --- JAK CHCIAŁBYM, ŻEBY BYŁO. /k Stój! -- Joanne krzyczy: Stój! -- [Elf]Joanne[GodrykO'Hara] krzyczy: Stój. /sz Ciszej. -- Joanne szepcze: Ciszej. -- [Elf]Joanne[GodrykO'Hara] szepcze: Ciszej. /me Siada na krześle. -- * Joanne siada na krześle. -- * [Elf]Joanne[GodrykO'Hara] Siada na krześle. /do Na lewej ręce ma skórzaną rękawiczkę. -- Na lewej ręce ma skórzaną rękawiczkę (( Joanne )) -- Na lewej ręce ma skórzaną rękawiczkę (( [Elf]Joanne[GodrykO'Hara ])) /b Siema. -- (( Joanne: Siema )) - tak ma zostać. /globalny Siema. -- (( Joanne: Siema. )) - z kolorem niebieskim, zostaje tak jak jest w skrypcie oryginalnie. Jakby ktoś miał chęci, to bardzo proszę tu napisać, to dam linka do tego oryginalnego skryptu na PW, bo tak bezpieczniej.
 2. Żadne z tych nie działają. Ale to nie jest też aż tak istotne teraz. Mógłby ktoś się zająć tym drugim skryptem? (razem z komendami /me, /do, /sz, /k, /b, /globalny) /me skoczył - na czacie: [GodrykO'Hara][Elf]Joanne skoczył. (widoczność na 10 kratek) /do ma ubraną marynarkę - na czacie: Ma ubraną marynarkę ([GodrykO'Hara][Elf]Joanne) (widoczność na 10 kratek) /sz chodź bliżej. - na czacie: [GodrykO'Hara][Elf]Joanne szepcze: chodź bliżej. (widoczność na 2 kratki) /k hej! stój! - na czacie: [GodrykO'Hara][Elf]Joanne krzyczy: hej! stój! (widoczność na 25 kratek) /b elo ziomy - na czacie Joanne: ((Elo ziomy)) (widoczność 10 kratek) /globalny Witam. - na czacie &d((Witam.)) (widoczność całkowita) no i normalne pisanie na czacie bez komendy: [GodrykO'Hara][Elf]Joanne mowi: >tekst< Legenda: [GodrykO'Hara] - prefix ustawiany pluginem Simple-Prefix [Elf] - ranga ustawiana pluginem PermissionsEX Joanne - nick, w tym przypadku mój. Mam gotowy taki plugin, ale nawet jeśli dodam prefix, lub rangę, to na czacie wyświetla się tylko NICK. Jakby ktoś był zainteresowany przerobieniem go, proszę o kontakt na PW. Chyba, że wolisz robić go od nowa.
 3. Dalej nie o to chodzi. Mam na myśli to, że jeśli JA napiszę coś w tym stylu: *siada* to automatycznie kolor od gwiazdki do gwiazdki zmieni się na złoty.
 4. Nie chodzi mi o stały tekst. To ma wyglądać tak, że gracz sam wpisuje sobie w gwiazdkach jakiś tekst, który automatycznie ma kolor. I móglby ktoś jeszcze mi pomóc z tym drugim? KLIKNIJ - tutaj screen tego, jak to wygląda. Tyle, że musiałem wpisać &6*tekst*. Wolałbym, żeby to było automatyczne.
 5. Hej, proszę o stworzenie dla mnie (prawdopodobnie) łatwego skryptu na serwer RolePlay. Chciałbym, żeby na chacie wyglądało to o tak: [Imie_Nazwisko] mówi: No cześć. *przywitał się, wyciągając do niego dłoń.* Chodzi o to, żeby tekst zaznaczony w gwiazdkach wyróżniał się jakimś kolorem. A jak komuś by się chciało, to mógłby napisać mi jeszcze skrypt na taki czat z komendami (/me, /do, /b, /globalny, /k, /sz), które kompatybilne byłyby z prefixem. Ale to już opcjonalne. Pokażę jak wygląda to teraz, a jak chciałbym, żeby wyglądało. Joanne mówi: No cześć. *przywitał się, wyciągając do niego dłoń.* Po dodaniu prefixu pluginem nic się nie zmienia. Chciałbym, żeby to wyglądało tak: [GodrykO'Hara][Elf] mowi: No cześć. *przywitał się, wyciągając do niego dłoń* Z góry dzięki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...