Skocz do zawartości

Homus

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Homus

 1. Homus

  skrypt na 2 linijki :P

  on spawn: if event-entity is an slime: cancel event Jeżeli nie działa to cancel event zmień na kill slime
 2. Skrypt jest okej, ale można go zrobić krócej i lepiej. Sam posiadam skrypt na pokeballe i jest on lepiej zrobiony. No cóż, daję okejkę i życzę powodzenia w dalszym skryptowaniu.
 3. Ten skrypt nie jest Twojego autorstwa. Wystarczy w google napisać frazę "skrypt na adminchat" i ujawia nam się podobny wątek z takiem samem skryptem. Za plagiat jeszcze nie zgłoszę - czekam na wytłumaczenie.
 4. on rightclick: if name of player's tool contains "&8[ &6Klasa &8] &eTank": remove book named "&8[ &6Klasa &8] &eTank" from player give diamond sword to player set player's helmet to diamond helmet set player's chestplate to diamond chestplate set player's leggings to diamond leggings set player's boots to diamond boots give golden apple to player give enchanted golden apple to player apply slowness potion of tier 2 to the player for 99999 second send " " send "&8[&6 Klasa &8] &7Klasa &eTank &7zostala Tobie przydzielona!" send " " command /dajj: trigger: if player has permission "klasa.tank" or "*": give 1 book named "&8[ &6Klasa &8] &eTank" to player
 5. Homus

  Sprawdzanie rangi

  //Jednak nie! Wyskakują mi errory; There's no loop that matches 'loop value'
 6. Homus

  otchlan

  Z tego co wiem chodzi mu o to, że jest usuwanie przedmiotów, które są na ziemi co jakiś czas. Potem one trafiają do GUI z 6 rowsami, a aby to otworzyć trzeba napisać /otchlan [Tak jest na innym serwerze, więc sądze, że chce coś takiego]
 7. Homus

  Sprawdzanie rangi

  Mógłby mi ktoś napisać skrypt o sprawdzanie co minutę jaką gracz ma rangę? I jeżeli gracz ma rangę VIP to żeby była pod to zmienna [np. vip.skrypt]. Tak samo z SVipem i Graczem. [Skrypt może się bazować na permisjach] I jeszcze mam pytanie, jaka zmienna odpowiada za ilość osób online w grze?
 8. No cześć. Mam (kolejne ;v) pytanie. Jak zrobić abym mógł wpisać komendę /dodaj player (to już mam) ale, żebym mógł zaprosić każdego gracza na serwerze prócz osoby wpisującej komendę. Przykładowo. Mam nick przyklad123. Gdy chce wpisac /dodaj przyklad123 to nie bedzie dzialalo, a gdy /dodaj jakis_gracz - to zalicza. (Przepraszam nie umiem tlumaczyc xd)
 9. Przepraszam ko!eżko ale jeżeli to było kierowane do mnie to musisz wiedzieć, że dopiero poczatkuje w skripcie a to forum moze mi w tym pomoc.
 10. No więc mam pytanie. Jak zrobić, żeby w skrypcie poprzez funkcje spawn slime mógłbym określic jego wielkość? np 20.
 11. Sądzę, że każdy tryb na tej serwerowni jest dopracowany. Jak było powyżej - szkoda, że brak tam administracji. Zastępują to auto-mute oraz kicki, lecz można to łatwo obejść wpisując kropki lub inne znaki znane naszej klawiaturze.
 12. Właśnie będę korzystał. (pamiętasz pokeballe? :v)
 13. Witam. Otóż dosłownie przed chwilą zaaktualizowałem na swoim serwerze wersje skripta do 2.2. Niestety po resecie serwera ukazało się 85 błędów [z tego co widze wszystkie z aliases-english.sk] Mógłby mi ktoś coś doradzić? Bo wszystkich błędów naprawiać nie będę.
 14. Nie mogę znaleźć downloada skriptu 2.2
 15. Homus

  DROPY I BRONIE

  Mógłbym spróbować, ale potrzebuje listę przedmiotów. Pytanie, item ma dropić na podłoże i trzeba go zebrać czy od razu jest on w eq?
 16. on join: broadcast "%player% &8[&a+&8]" on quit: broadcast "%player% &8[&c-&8]"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...