Skocz do zawartości

KapiPierog

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KapiPierog

 1. Dzięki za pomoc! Wszystko działa!
 2. Potrzebuje ulepszoną wersje tego skryptu! Dlaczego ??? Ponieważ jeśli jestem podczas walki i wbiegnę w spawn jak jestem w powietrzu po naciśnięciu spacji to buguje się bo latam i jest fake wiadomość na anticheat! Czy dało by się zrobić tak aby cofało gracza o blok do tyłu. Chce po prostu aby anticheat nie wywalał za takie coś.
 3. Hej, mam problem z napisaniem skryptu który pozwoli graczowi postawić blok co 5 sekund, lub go zniszczyć co 5 sekund. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Witam, Mam pytanko, czy dało by się zrobić tak aby efekt nie pokazywał particles (cząstki) podczas korzystania z przedmiotu:
 5. Dzięki za pomoc THEzombiePL daje like i zamykam.
 6. Jak zapłacisz to niema problemu.
 7. Mam problem. Kiedy wpisuję /hat trzymając blok kamienia pisze mi "Musisz coś trzymać w dłoni." Posiadam uprawnienia * Jeśli chcecie więcej szczegółów piszcie. Nie wiem co robić Pomocy !!
 8. Jak skonfigurować PlayerListPlus aby wyświetlało topkę śmierci na serwerze. Screen \/ https://prnt.sc/t06y7s
 9. KapiPierog

  [Zalecenie] Płatne

  Potrzebuje skryptu na życia. Jestem w stanie zapłacić za niego 30 PLN paypal. Skrypt ma działać na wersje 1.15.2 Działa to tak że na start gry gracz otrzymuje 3 życia, za każdą śmierć traci jedno życie. Jak straci wszystkie życia dostaje bana 24h, potem jak skończy się ban to daje mu na start jedno życie. Życia gracz może sobie doładować butelką z wodą o nazwie &eEliksir Życia maksymalnie może mieć tych żyć 10. Chce aby życia wyświetlały się na tabie gracza.
 10. KapiPierog

  [Zlecenie] Blokada

  Dziękuje za pomoc xAxee daje like
 11. KapiPierog

  [Zlecenie] Blokada

  Naprawdę nikt mi nie pomoże Wspaniałe forum
 12. KapiPierog

  [Zlecenie] Blokada

  Witam, Potrzebuje skrypt który zablokuje podpalanie portalu. Lub blokada korzystania z zapalniczek i craftowania.
 13. 313 linijka w plugins/Essentials/config.yml standardowo jest; #- color zmień na; - color Po prostu usuń znak # przed myślnikiem. Zapisz i wpisz w konsoli /essentials reload
 14. Witam mam problem bo w strefie Vip gdzie jest generator świnek nie da się ich bić. Dlatego może ktoś mi podaj nazwe flagi lub komede.
 15. KapiPierog

  [Zlecenie] Drop

  dzk, daje like
 16. Witam, Skrypt ma polegać na tym aby każdy gracz który dołącza za pierwszym razem dostaje do końca edycji 2 razy większe hp. Czyli jeżeli gracz ma 10 serc to ma mieć 20. Z góry Dzięki,
 17. KapiPierog

  [Zlecenie] Drop

  Witam, Skrypt ma polegać na tym że gdy gracz atakujący zabije przeciwnika dostaje on jego głowę. Może to być nawet plugin jeżeli taki jest. Z góry dzięki,
 18. KapiPierog

  [Zlecenie] Fajerwerki

  Witam, Potrzebuje skryptu który wywołuje efekt kolorowych "fireworks" kiedy staniesz na kamienną płytkę naciskową. Z góry dziękuje
 19. KapiPierog

  [Zlecenie] PVP

  Witam, Chciał bym otrzymać skrypt który będzie działać tak: - W miejscu śmierci gracza strzela piorun. - Jak gracz zabije jakiegoś gracza nakładana kara w wysokości pobrania 100$ z konta. Opcjonalne: - Prosty AntyLogout bez żadnych bossbarów wystarczy że pojawi się wiadomość subtitle, antylogout żeby działał przez 10 sekund. Z góry dziękuje za wykonanie skryptu, Pozdrawiam.
 20. KapiPierog

  [Zlecenie] Blokada

  Witam, Bym był bardzo wdzięczy za napisanie mi skryptu który zablokuje postawienie łódki i dodatkowo jak by było to możliwe blokada kraftowania łódki ale to opcjonalne. Z góry dzk.
 21. Jak dodać do tego skryptu opcje żeby gracz mógł tylko raz skorzystać z tej komendy?
 22. TubeCraft.PL sieć serwerów minecraft [SkyBlock] To jest przetrwanie tylko na latającej wysepce. Więcej o SkyBlock Wszystkie komendy dotyczące wyspy - /is Możliwość korzystania ze sklepu w GUI - /sklep Włączony drop ze STONE i COBBLESTONE. Dodatkowo na spawn stoją Osadnicy którzy sprzedają np. Generatory Stone i nie tylko. [Survival] Przetrwanie na nieograniczonej mapie która jest wyposażona różne struktury np. Wioski. Więcej o Survival Survival jak to survival nie znajdziemy tutaj żadnych dodatkowych komend tylko po to aby gracz odczuł największą przyjemność z gry. Informacje dodatkowe IP: TUBECRAFT.PL WERSJA: 1.14.4 - 1.15.2 WYSOKA OPTYMALIZACJA 0 LAGÓW, NISKI PING ZAPRASZAMY SERDECZNIE.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...