Skocz do zawartości

SlaVistaPL_

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  Szeroko pojęta informatyka, transport publiczny, lingwistyka
 • Nick w MC
  SlaVistaPL_

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia SlaVistaPL_

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

1

Reputacja

 1. Prosiłbym jakiegokolwiek moderatora o przeniesienie tematu do archiwum. Serwer został zamknięty ze względu na stały brak graczy.
 2. Mówicie, macie - pierwszy w historii serwera turniej z BedWarsów! Zgłoszenia można wykonywać za pomocą formularza dostępnego tutaj: https://forms.gle/55PjkNsHfmSreTHcA Przewiduję podział na 4 etapy: - preeliminacje - wszyscy chętni biorą udział w czterech wybranych przeze mnie lub innego administratora mapkach; - ćwierćfinał - 6 zwycięskich drużyn (o ile takie się uformują) biorą udział w walce o półfinał; - półfinał - 4 zwycięskie drużyny biorą udział w walkach o finał; - finał - czyli walka o wszystko! 2 drużyny, które dotrwały do samego końca, walczą o zwycięstwo w turnieju! Punktacja za poszczególne etapy Wraz z każdym kolejnym awansem zyskujesz, ale też ryzykujesz więcej! - preeliminacje: a) wygrana - 2 pkt; b) przegrana - 1 pkt; c) wymagane do awansu - 5 pkt; d) maksymalna l. pkt - 8 - ćwierćfinał: a) wygrana - 3 pkt; b) przegrana - 1 pkt; c) wymagane do awansu - 9 pkt; d) maksymalna l. pkt - 12 - półfinał: a) wygrana - 6 pkt; b) przegrana - 2 pkt; c) wymagane do awansu - 18 pkt; d) maksymalna l. punktów - 24 - finał: a) wygrana - 12 pkt; b) przegrana - 4 pkt; c) wymagane do zwycięstwa - 36 pkt; d) maksymalna l. pkt - 48 Nagrody za uczestnictwo - 1sze miejsce: 40 000 pkt doświadczenia na trybie BedWars rozdzielonych po równo na wszystkich graczy w drużynie, oraz jeden zestaw efektów kosmetycznych na hubie za darmo na zawsze dla każdego uczestnika zwycięskiej drużyny - 2gie miejsce: 25 000 pkt doświadczenia na trybie BedWars rozdzielonych po równo na wszystkich graczy w drużynie - 3cie miejsce: 15 000 pkt doświadczenia na trybie BedWars rozdzielonych po równo na wszystkich graczy w drużynie Preeliminacje odbędą się w piątek 24 czerwca o godzinie 18:00 (CEST)! Nieaktualne, brak wystarczającej liczby drużyn. Turniej anulowany.
 3. Taką ikonkę możesz dodać bezpośrednio, gdy masz Material Bootstrap 5. Jeżeli jednak nie interesuje Cię taki efekt (np. używasz zwykłego Bootstrapa, a z tego co wiem nie ma on takiej możliwości), spróbuj tych flag. Mam nadzieję, że pomogłem. W przypadku drugiej opcji, jeżeli chcesz dodać brytyjską flagę przez CSS, musisz zastosować klasę .fi-gb (standardowe ratio) lub .fi-gb.fis (dla ratio 1x1). Musisz jednak mieć ściągnięte repozytorium z GitHuba lub zainstalować jako package przez NPM albo Yarn. Zakładając, że strona jest w czystym HTMLu, ściągnięcie oraz wprowadzenie do kodu źródłowego folderów /flags oraz /css powinno zrobić robotę.
 4. Wraz z dodaniem wsparcia dla nowej wersji, jaką jest 1.19 - tytuł tematu został zmieniony. W przypadku problemów z kompatybilnością, prosiłbym o ich zgłoszenie tutaj bądź też na naszym Discordzie.
 5. To są zmienne typu lista, a takie są zapisywane w pamięci serwera o ile nie mają "podłogi" na początku. // poprawione, przepraszam za błąd wiem, data - ale lepiej późno niż wcale
 6. Dokładnie, sam korzystam z Visual Studio Code i mogę polecić jako użytkownik z dosyć długim stażem (2-3 lata o ile dobrze pamiętam).
 7. Aktualizacji czas! "Za każdym razem. Ten jeden gracz ciągle dołącza, mimo że chcemy grać sami!" - typowy "stivek" z Minecrafta na publicznych grach Więc, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom - przedstawiamy prywatne gry na BedWarsach! Jedyna rzecz, jaka cię dzieli od prywatnych gier, to... uformowanie party. A teraz, pora na sekcję FAQ. - ale jak takie party uformowac??!?!? To proste. Wystarczy, ze wpiszesz "/p invite <gracz>" dla każdego gracza (party może mieć maksymalnie 6 osób, wliczając w to Ciebie). Oczywiście nie zapomnij o wpisaniu "/p private" po sformowaniu swojej drużyny! - pomocy nie ma dostepnych map!!!! Po prostu poczekaj na swoją kolej, albo wybierz mapę pod inny tryb gry. Zawsze możecie wybrać drużyny za pomocą selektora dostępnego w lobby. - dasz gwarancje ze prywatne gry sa prywatne???? Tak, mogę dać nawet znak Gwarancji Jakości 2022.
 8. Niech zostanie. Krytykę, o ile jest konstruktywna, byłbym w stanie przyjąć.
 9. Dokonałem edycji tematu. Może faktycznie przed nami był ktoś, kto prowadził taki serwer i takowego nie zauważyłem. Korzystając z okazji: wiele tematów na tym forum promujących serwery używa podobnych nagłówków takich jak "pierwszy taki serwer w Polsce". Dzięki zwróceniu uwagi na to teraz już trochę więcej wiem, czego się wystrzegać przy promowaniu serwera.
 10. Przykro mi, że nie jesteś zadowolony. Jednak wątpię żebyś chociaż obejrzał serwer od strony nawet lobby. Jak pewne powiedzenie mówi - nie warto oceniać książki po okładce. Niby to ta tytułowa okładka generuje w Tobie pierwsze wrażenia, ale jednak warto zajrzeć w jej treść - może jednak Cię zainteresuje? To samo dzieje się w przypadku serwerów Minecraft. Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje rozwoju serwera. P.S.: jako serwer w ogóle zaczęliśmy przygodę jeszcze w 2020, z tym że on był prywatny - jednak od samego początku miał jeden cel: dostarczyć możliwość gry wszystkim niezależnie od stanu konta bankowego.
 11. Witaj, przybyszu! Wkurza Cię fakt, iż większość polskich serwerów skupia się na pieniądzach, a nie na społeczności? Postanowiliśmy zmieszać 5 ml roztworu serwera Minecraft i 10 ml roztworu społeczności, żeby uzyskać... czekaj, to nie lekcja chemii! Ale teraz tak na poważnie: tak, jesteśmy siecią serwerów ukierunkowaną w 100% na przyjemność z gry. Nasz serwer napędza nie tylko administracja, ale również społeczność. •━◜Dostępne tryby◞━• Obecnie posiadamy 4 tryby. Do tej listy należy: Survival, SkyBlock, BedWars oraz Paintball Battle. Pozwól, że przedstawię Tobie dokładniej te tryby. •━◜Tryb Survival◞━• Tryb Survival, jak sama nazwa wskazuje, polega na przetrwaniu. Na tym trybie posiadamy również system działek i ekonomii. Każda z działek jest cuboidem o rozmiarze 32 na 32 kratki. •━◜Tryb SkyBlock◞━• Każdy gracz otrzymuje do dyspozycji podniebną wyspę. Każda z nich może zostać powiększona do aż 150 na 150 kratek drogą ulepszeń. Wyspy mogą być prywatne, publiczne, dostępny jest nawet rozbudowany edytor permisji (poniżej) definiujący co gracze mogą robić, a czego nie. •━◜Tryb BedWars◞━• Właściwie każdy publiczny polski serwer bez tego trybu nie może się obyć i w naszym przypadku nie jest inaczej. Oprócz standardowej mechaniki pochodzącej z pewnego popularnego serwera, posiadamy również system medali. •━◜Tryb Paintball Battle◞━• Poczuj się przez chwilę jak na prawdziwym polu walki w paintballu! Drużyny mogą mieć do 8 graczy każda. Drużyna otrzymuje 30 żyć (chyba, że ktoś posiada zakupiony bonus dodający parę dodatkowych odrodzeń). Grę urozmaicają tzw. killstreaki, które pozwalają na np. kupienie dodatkowych śnieżek. •━◜Więc, na co czekasz?◞━• Wskocz do gry jeszcze dzisiaj! Wspierane wersje to od 1.13 do 1.18.2. IP serwera: mcslavistapl.network •━◜Media społecznościowe◞━•
×
×
 • Dodaj nową pozycję...