Skocz do zawartości

Czupakan

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Czupakan w dniu 14 kwietnia

Użytkownicy przyznają Czupakan punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

247 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Czupakan

 1. Czupakan

  region

  Niestety nie mam pomysłu na skrypt... pomyśle jutro, ewentualnie jeśli bardzo ci na tym zależy to zmień silnik na paperspigot.
 2. Trzymaj, to ten sam kod co był wcześniej a go usunąłem:
 3. Tak, wiem, przez pomyłkę usunąłem kilka skryptów z code.skript przez co niektóre moje odpowiedzi ze skryptami są niewidoczne.
 4. Ck-Multiverse.sk - skrypt na multiverse (Skrypt nie jest napisany przeze mnie w 100%, ponieważ na niektórych jego częściach wzorowałem się innymi, podobnymi skryptami oraz postami w internecie na temat skryptu multiverse) Opis: Ck-Multiverse.sk - to skrypt na multiverse, który pozwala nam tworzyć/usuwać światy oraz przenosić się między nimi. Polecenia/komendy: - /mv create (Tworzy świat) - /mv delete (Usuwa świat) - /mv list (Wyświetla listę wszystkich światów) - /mv teleport (Przenosi na inny świat) - /mv players (Wyświetla listę graczy na światach) - /mv reload (Przeładowuje skrypt) - /mv info (Wyświetla informacje o skrypcie) Uprawnienia: - multiverse.ck (uprawnienie do korzystania ze skryptu) Wymagania: - Skript 2.4+ - skUtilities - skript-reflect Pobierz: Ck-Multiverse.sk v1.0
 5. Czupakan

  region

  Ten skrypt działa tylko na paperspigot
 6. Czupakan

  region

  Spróbuj tego:
 7. spróbuj z dodatkami do skript: SkQuery 4.1.1 lub SkBee
 8. Czupakan

  Ck-Vanish.sk

  Ck-Vanish.sk - Skrypt na vanish'a Opis: Ck-Vanish.sk - to w pełni konfiguracyjny oraz rozbudowany skrypt na vanish'a, który pozwala nam się ukryć przed innymi graczami. - Skrypt posiada 3 tryby działania: - Tryb 1; gracze na vanish'u widzą tylko główki innych graczy na vanish'u - Tryb 2; gracze na vanish'u widzą całe skiny innych graczy na vanish'u - Tryb 3; gracze na vanish'u są dla siebie niewidoczni - Sposób działania jak i inne ustawienia można łatwo zmienić w kodzie skryptu - Polecenia/komendy: - /vanish (Włącza/wyłącza vanish'a) - /vanish reload (Przeładowuje skrypt) - /vanish info (Wyświetla informacje o skrypcie) - /vanish pomoc (Wyświetla pomocne informacje o skrypcie) Uprawnienia: - vanish.ck (Uprawnienie do korzystania z vanish'a) Wymagania: - skript 2.4+ (Skrypt może działać na starszych wersjach skripta) Pobierz: Ck-Vanish.sk v1.0
 9. We wiadomościach i przy nadawaniu efektu zamiast %offlineplayer% daj %arg 1%
 10. Użyj we wiadomościach i przy nadawaniu efektu: %arg 1%
 11. To może spróbuj z dodatkiem: SkBee zamiast SkQuery
 12. Skrypt jest dobrze wytabowany, jedyny błąd jaki w nim jest to "trigger:" powinieneś dać go pod permission i usage a nie nad. %nazwagracza% zmieniłbym na [<offlineplayers>], wtedy będziesz mógł tabować graczy.
 13. Proszę bardzo: Gracz aby naprawić kilof musi mieć 30 diamentów i 30 level oraz ma cooldown na 5 minut, a admin (osoba z permisią "admin.kilof") może wszystko za darmo i bez czekania.
 14. Do craftingów potrzebujesz dodatku do skripta: SkQuery (najlepiej 4.1.1) Kod od zuvenn_ Działa.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...