Skocz do zawartości

LubieRPG

Użytkownik
 • Zawartość

  50
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LubieRPG

 • Tytuł
  Początkujący III

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. LubieRPG

  Topka #2

  czyli jak to zrobić bo średnio ogarniam
 2. Siema mam taki skrypt na topke lvli: function createTop(name: string, size: number, list: objects, format: string="[PLAYER] - [VALUE]") :: strings: set {_index} to 1 loop {_list::*}: if {%{_name}%::%loop-value%} is set: if {%{_name}%::%loop-value%} is a number: set {_top::%{_index}%} to {%{_name}%::%loop-value%} set {_players::%{_index}%} to "%loop-value%" add 1 to {_index} if {_size} > (size of {_players::*}): set {_size} to (size of {_players::*}) loop {_size} times: loop {_top::*}: if {_max} is not set: set {_max} to loop-value-2 set {_index} to loop-index else: if loop-value-2 > {_max}: set {_max} to loop-value-2 set {_index} to loop-index set {_var} to {_format} replace "[PLAYER]" with {_players::%{_index}%} in {_var} replace "[INDEX]" with "%loop-number%" in {_var} replace "[VALUE]" with "%{_max}%" in {_var} add {_var} to {_return::*} delete {_players::%{_index}%}, {_top::%{_index}%}, {_max} and {_index} return {_return::*} command /topka [<text>]: trigger: loop {lvl::*}: add loop-index to {_return::*} send createTop("lvl", 20, {_return::*}, "&6[INDEX]. &e[PLAYER] &6-> &e[VALUE]") Co zrobić żeby do topki nie wliczało gracza o nicku "Lubie_RPG" i "TestowyGracz"?
 3. LubieRPG

  Combo Hity

  działa, dzieki
 4. Siema, wie ktoś jak wyłączyć tzw. "Combo Hity"? Przykład: Chciałbym, aby jak biło się gracza to hit wchodziłby co 3 sekundy. Z góry dzięki za pomoc
 5. LubieRPG

  Chat

  Dzięki, pomogło ale musiałem dodać "stop" na końcu, dzięki za nakierowanie
 6. Witam, Mam czat napisany w skrypcie na zasadzie cancel event i broadcast, przykład: on chat: cancel event broadcast "%display name of player% &2> &6%message%" Zrobiłby mi ktoś coś takiego, że po wiadomości "[123]" (łącznie z kwadratowymi nawiasami) wiadomość nie byłaby wysyłana i otwierała skrzynke z 1 paskiem? Z góry dzięki za pomoc!
 7. LubieRPG

  Topka

  dałoby radę z numerkami przed nickiem bo trochę tego jest i nie chcę pisać ręcznie?
 8. LubieRPG

  Zmienna

  Dzięki wielkie! "loop all offline players:" nie działa
 9. Witam, miałem zmienną {lvl.%player%} ale zmieniłem ją na {lvl::%player%} żeby móc ją loopować. Wie ktos może czy można zaimportować dane z tej pierwszej zmiennej na drugą? Z góry dzięki za pomoc.
 10. LubieRPG

  Topka

  Siema, napisze mi ktoś skrypt na komendę po której wpisaniu pojawiło by się top 20 graczy z największym lvlem? Mam zmienną {lvl::%player%}. Jakby dało radę to poprosiłbym o lekkie objaśnienie Z góry dzięki za pomoc!
 11. LubieRPG

  Sharpness

  Kozak, dzięki!
 12. Siema, napisze mi ktoś skrypt że każdy 1 sharpness w mieczu daje dodatkowe 0,25% do obrazen? Z góry dzięki!
 13. LubieRPG

  Bonusy do seta

  Sorry zapomniałem o tym poście, a co trzeba dokładnie podmienić żeby dawał 0,2% zamiast 1%?
 14. every 1 tick: loop all chickens: kill loop-entity Witam, chce się pozbyć na stałe kurczaków z mojego serwera. Nie chcę używać "loop all entities", ponieważ laguje to serwer. Wyskakuje mi error: Can't loop chicken_item and cooked_chicken because it's only a single value Z góry dzięki za pomoc
 15. LubieRPG

  Godzina

  kozak, działa
×