Skocz do zawartości

MalySekul

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MalySekul

 • Tytuł
  Świeżak

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MalySekul

  Głowy W Gui

  chce żeby głowa była w gui czyli (gui rozmiarów 1[szerkość] x 9[długość]) [x] = szare szkło nazwane "" [g] = głowa [x] [g] [g] [g] [g] [g] [g] [g] [x] Opis dajcie test i nazwe test ja to później sam zrobie (i głowy też nazwijcie test żeby dało sie zmienić)
 2. MalySekul

  /startevent

  nie działa ma jakies 40 błędów
 3. MalySekul

  /startevent

  Komenda działała by tak że jak administrator wpisze /startevent to skrypt sprawdza czy jest /warp event jak nie ma to wyświetla "&cWymagane Stworzenie Warpu &7» &8/setwarp event" jak już administrator stworzy warpa i użyje ponownie komendy /startevent to spami 20 razy "&aZapraszamy Na Event &a/event &7, &a/warp event". po minucie warp sie usuwa i pisze wiadomość "&cEvent został zamknięty!" permisje żeby admin tylko mógł to wpisywać : startevent.admin.start Jak Macie problem z tworzeniem piszcie na pv jestem dostępny nawet jak widać że nie jestem Dzięki!
 4. Cześć! Napisaliście by mi skrypt że jak ktoś dołącza do serwera to pokazuje tak &7 (nick gracza) <<< title &aDołączył Na Serwer! <<< subtitle bym był wdzięczny dzięki!
 5. Witam Możecie napisać skrypt który po wpisaniu komendy typu /event teleportuje was na /warp event bym był wdzięczny. Pozdrawiam MalySekul
×