Skocz do zawartości

kizzo11

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kizzo11

 1. Serwer wystartował ze znakomitą liczbą graczy! Dołącz do nas i zagraj z nami! Czekamy na Ciebie! IP: unifun.pl
 2. Dziś o godzinie 12:00 startuje nasz serwer! Zapraszamy serdecznie! IP: unifun.pl
 3. Pozwól, że wyjaśnię Ci jak jest na prawdę. Po części się z Tobą zgadzam, uważam, że takie połączenie serwerów FreeBuild z Survivalem jest znakomitym rozwiązaniem i po tylu latach gry na wspomnianym serwerze, ciężko by mi było się nim nie inspirować. Więc tak, pomysł zaczerpnąłem, lecz go przekształciłem. Tylko nie zarzucaj mi, że skopiowałem serwer "1:1", bo tak nie jest. Serwer zawiera o wiele więcej niż w prezentacji zostało zaprezentowane, w tym moje autorskie dodatki, z którymi nie spotkałem się jeszcze na żadnym serwerze. Nie rozumiem, dlaczego padły z Twojej strony takie mocne słowa, skoro mój serwer jeszcze nie jest dostępny dla graczy. Jeśli chodzi o grafikę w mojej opinii nie jest taka zła, lecz może najzwyczajniej w świecie nie mam dobrego gustu. Na pewno następnym razem się bardziej postaram. Dziękuję za opinię, pozdrawiam.
 4. Taktyczny Refresh. Przypominam, że już w poniedziałek o 12:00 otwiera się nasz serwer. Wbij i zobacz co dla Was przygotowaliśmy. Pozdrawiam
 5. IP: unifun.pl Tutaj pozostawiam przekierowanie do prezentacji serwera dla zachęty:
 6. Serwer na razie posiadać będzie jeden tryb, jakim jest nasz autorski FreePlay na wersji gry 1.13.2. Tryb ten jest ciekawą mieszanką klasycznych działek (FreeBuild) wraz z innowacyjnym przetrwaniem (Survival) z cechami MMO. Ponadto znajdziesz na nim bardzo dużo atrakcji oraz udogodnień, aby rozgrywka była interesująca. Administracja ma na celu "nasycić barwami" serwer, aby rozgrywka nie była jednowątkowa. Do serwera stale dodawane będą nowe i autorskie udogodnienia, które będą urozmaicały rozgrywkę. Atrakcji i budowle na serwerze są autorskie. Działkę może mieć każdy. Możesz tam uwolnić swojego ducha kreatywności. Budować możesz wszystko, począwszy od małych drewnianych domków aż po ogromne wieżowce. Do działki możesz dodawać innych graczy, aby wspólnie się bawić. Twórz na działce swoje sklepy i sprzedawaj swoje przedmioty. Klasyczne przetrwanie, na którym możesz zajmować prywatne tereny zabezpieczające Twoje kreacje przez innymi graczami. Obszar o wymiarach 16x16 zajmiesz specjalnym Blokiem Terenu. Grupę możesz założyć sam i zapraszać do niej każdego kogo zechcesz. Posiadają one własny czat, więc możesz pisać do nich w ekipie. System hierarchii grup składa się z 4 stopni, więc jako lider możesz decydować kogo chcesz awansować. Również możesz ustawić grupowy dom, do którego dostęp ma każdy członek Twojej grupy. Autorskie MMO, które pozwala ci na rozwijanie swoich umiejętności. Poziomy możesz zdobywać w różnych dziedzinach tj. Górnictwo, Miecznictwo czy Bieganie. Za zdobywanie poziomów masz szanse dostać magiczne skrzynie, w których możesz trafić na niezwykłe przedmioty, w tym Bloki Terenu czy innowacyjne Kuriozalne Przedmioty. Te ostatnie są bardzo rzadkie do zdobycia, gdyż narzędzia te naliczają ich użycie. Np. Kuriozalny Miecz liczy ilość zabitych graczy. Podręczny Targ jest ogromnym ułatwieniem dla budowniczych. W dowolnym momencie możesz otworzyć panel z przedmiotami oraz blokami, które potrzebujesz. Jest to wielka wygoda dla graczy, gdyż nie musi chodzić po sprawnie i szukać swojego towaru, aby go kupić. Można by było opowiedzieć więcej o serwerze, ale jest tego za dużo i najlepiej będzie jak sam wejdziesz, pograsz i się o tym przekonasz. ADRES SERWERA: unifun.pl Wbij na serwerowego Discorda! https://discord.gg/j968DP3 Zobacz stronę serwera! http://unifun.pl/ Polub serwer na Facebooku! https://www.facebook.com/UniverseFunMinecraft Zaobserwuj serwer na Instagramie! unifun.pl KONIECZNIE ZOBACZ ZWIASTUN SERWERA!
 7. kizzo11

  2 skrypty wymiana itemu

  remove 1000 from player's balance O tym zapomniałeś jeszcze.
 8. op i console bez cudzysłowiów bo teraz traktuje ich jako graczy.
 9. Dałem ci przykład co możesz zmienić. Dobrze zauważyłeś. Zamień po prostu is na is not.To powinno załatwić sprawę.
 10. W błędzie masz napisane czarno na białym, że musisz zamienić "player" na "loop-player".
 11. Możesz spróbować zamienić sprawdzanie permisji na if sender is player:
 12. Popraw tab'y, bo najwyraźniej masz źle poustawiany kod.
 13. Poprawa every 2 second: loop all players: {Vanish::%loop-player%} is true: set action bar of loop-player to "&B&LVANISH &2&LON"
 14. W takim razie możesz to samo zrobić za pomocą eventu: every 1 second: Czyli wyglądało by to tak mniej więcej: every 2 second: {Vanish::%player%} is true set action bar of player to "&B&LVANISH &2&LON"
 15. Owszem, da się. Użyj pętli: while Tutaj dam ci przykład: on command: command is "/vanish" while {Vanish::%player%} is true: set action bar of player to "&B&LVANISH &2&LON" wait 2 seconds #Dla odciążenia serwera Pozdrawiam
 16. kizzo11

  Reputacja

  options: {rep::%player%} = 0 command /reputacja [<text>] [<offlineplayer>]: trigger: if arg-1 is "plus": if arg-2 is set: if {rep.uzycie.%player%::%arg-2%} is not set: if arg-2 online: add 1 to {rep::%arg-2%} set {rep.uzycie.%player%::%arg-2%} to true send "Dodano punkt reputacji graczowi %arg-2%." to player send "Otrzymano dodatni punkt reputacji od gracza %player%." to arg-2 stop else: send "Tego gracza nie ma teraz na serwerze." to player stop else: send "Ten gracz już dostał od Ciebie punkt reputacji." to player stop else: send "Podaj nick gracza." to player stop if arg-1 is "minus": if arg-2 is set: if {rep.uzycie.%player%::%arg-2%} is not set: if arg-2 online: remove 1 to {rep::%arg-2%} set {rep.uzycie.%player%::%arg-2%} to true send "Zabrano punkt reputacji graczowi %arg-2%." to player send "Otrzymano ujemny punkt reputacji od gracza %player%." to arg-2 stop else: send "Tego gracza nie ma teraz na serwerze." to player stop else: send "Ten gracz już dostał od Ciebie punkt reputacji." to player stop else: send "Podaj nick gracza." to player stop else: send "Użycie komendy: /reputacja (plus|minus) <nick>" to player stop command /arep [<text>] [<offlineplayer>] [<number>]: permission: admin.reputacja permission message: Nie możesz tego użyć. trigger: if arg-1 is "ustaw": if arg-2 is set: if arg-3 is set: set {rep::%arg-2%} to arg-3 send "Ustawiono reputacje gracza %arg-2% na %{rep::%arg-2%}%." to player send "Twoja reputacja zostala ustawiona na %{rep::%arg-2%}% przez gracza %player%." to arg-2 stop else: send "Podaj ilość punktów." to player stop else: send "Podaj nick gracza." to player stop if arg-1 is "dodaj" if arg-2 is set: if arg-3 is set: add arg-3 to {rep::%arg-2%} send "Dodano %arg-3% punktów reputacji graczowi %arg-2%." to player send "Otrzymano %arg-3% punktów reputacji od gracza %player%." to arg-2 stop else: send "Podaj ilość punktów." to player stop else: send "Podaj nick gracza." to player stop if arg-1 is "odejmij" if arg-2 is set: if arg-3 is set: remove arg-3 from {rep::%arg-2%} send "Odjęto %arg-3% punktów reputacji graczowi %arg-2%." to player send "Zabrano %arg-3% punktów reputacji przez gracza %player%." to arg-2 stop else: send "Podaj ilość punktów." to player stop else: send "Podaj nick gracza." to player stop else: send "Użycie komendy: /arep (dodaj|odejmij|ustaw) <nick> <ilość>" to player stop Tutaj masz taki najprostszy przykład. Pozdrawiam.
 17. W dodatku skRayFall jest możliwość stworzenia hologramu. Przykład masz tutaj. create hologram "Przyklad" at location {_loc} for 5 seconds Zamiast zmiennej {_loc} możesz wpisać lokalizację w wybranym przez Cieibe świecie. Dodam, że na końcu jest też możliwość wyświetlenie takiego hologramu przez pewien czas. Polecam używać, mimo wszystko dokumentacji, których jest pełno. Przykładowo Skript Hub. Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...