Skocz do zawartości

filipuer

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filipuer

 1. Siemka! Czy wiecie jak sprawdzić czy gracz posiada konto premium? Potrzebuję tego do zrobienia specjalnej weryfikacji adminów (nie chcę żadnych włamań :P).
 2. filipuer

  Tabowanie

  Oto twój kod https://code.skript.pl/cYrgtpvo/ (Wszystko zostało rozstrzygnięte na priv )
 3. Witam! Mam problem ponieważ potrzebuje skrytpu który będzie zapisywał dane (sztuczne imie i nazwisko) w pliku a potem na życzenie danego gracza (do każdego gracza ma być przypisane imię i nazwisko) będzie można je wyświetlić na czacie lub opisie itemku. Pomoże ktoś?
 4. filipuer

  Gildie

  1. Łatwy config - typu zmiana języka (sam przetłumacze kwestie), zmiana itemów na gildie itp. 2.Awaryjność - brak bugów 3. Musi działać na 1.8 i nie gryźć sie z pex, essentials i innymi podstawowymi pluginami
 5. filipuer

  Gildie

  Witam! Planuje otworzyć serwer gildie + survival ale żaden z obenie krążących po internecie pluginów na gildie mnie nie zadowala. Potrzebuje więc jakiś skrypt na gildie. Jeśli jest to możliwe to prosze o napisanie takowego lub pomoc w napisaniu. Moge zapłacic lecz nie zbyt wielką kwote.
 6. Poco kod? Ja chce tylko linijkę jaką muszę wpisać.
 7. Witam! Mam problem z sczytywaniem informacji z bazy danych oraz wykonywaniem komendy "if" (w skript np. if player has permission...). Dodam. że z bazą danych jestem na pewno połączony. Posiadam dodatek SkQuery i SQLibrary.
 8. https://code.skript.pl/S0OsZtsL/ Tak wiem słaby kod ale on nie ma ładnie wyglądać tylko działać.
 9. Witam! Tak jak w temacie mam skrypt do mojego serwera i mam z nim problem, ponieważ skrypt otwiera GUI (open chest with 1 rows...) i gracz może je zamknąć a jeśli tak zrobi to skrypt zamieni mu zbroje na dany blok. Macie jakieś pomysły aby zablokowac mu taką możliwość? Dodam że aby GUI otworzyło się warunek musi być na 1 więc możecie kombinować z variables.
 10. filipuer

  Nie dziala gui

  Wgraj starszą wersje SkQuery, wczoraj miałem taki sam problem i to pomogło :).
 11. Witam! Robie serwer typu Survival/Gildie + Klasy ze skillami i poszukuje chętną osobę do pracy jako technik przejdzie on przez testy i jesli mu się powiedzie otrzyma pasy do FTP oraz kilka opcji w panelu administracyjnym! Wymagania: - Wiek minimum +14 - Dobrze opanowane pisanie skryptów - Skype / TS3 Opcjonalna jest umiejętnosć pisania pluginów ( Podanie będzie łagodniej rozpatrywane ) Chętni zgłaszają się pod tym postem!
 12. Siemka! Robie serwer gdzie potrzebuje skrypt na klasy ale nie moge zrobic pewniej żeczy, chodzi mi o to, że jak wpisze /klasy otwiera mi się menu z Slotami (to jest narazie nieważne) wybieram slot 1 i wciskam edytuj. W edycji jest diament który po nacisnięciu ma dodawac 1 punkt do szybkosci itd aż do 3 poziomu (speed 2) i niepotrafię tego zrobic... Oto kawałek kodu (wiem że jest strasznie słabo napisany ale to tylko wersja beta). Pomoże mi z tym ktos? Co mam zmienic? http://wklej.org/hash/3459fe26485/
 13. filipuer

  Serwer RPG

  Chciałbym dołączyć. Jest taka opcja?
 14. Poszukuje dobrego budowniczego na nasz wspólnie wymyślony serwer. Budowniczy musi umieć: - Dobrze budować - Umieć się dogadać Oferuje: - Range budowniczy - Nie wymagamy zapłaty od administracji Potencjalni ochotniczy zgłaszajcie się pod tym postem!
 15. filipuer

  Latanie

  To jest takie pseudo latanie ponieważ ciężko by się tym poruszać a o sprawne poruszanie mi głównie chodzi. Dlatego wolę np. komęde fly.
 16. filipuer

  Latanie

  Witam. Mam pewien problem , chce zrobić skrypt na mój serwer lecz ten skrypt wymaga aby podczas np kliknięcia 2 razy spacji lub podczas trzymania (wolałbym na 2 spacje ale jak się nie da to trudno) jakiegoś przedmiotu postać zaczęła latać. Tak jak na /fly. Bardzo proszę o pomoc.
 17. Siema!! Mam konkretny problem! command /portal [<text&gt] [<text&gt]: trigger: if arg 1 is "ustaw": if arg 2 is "1": set {portal.1} to location of the player send "&a&lUstawiono pozycje 1!" if arg 1 is "ustaw": if arg 2 is "2": set {portal.2} to location of the player send "&a&lUstawiono pozycje 2!" every 2 second: loop all players: wait 1 tick {portal.1} is not set: stop else: location of loop-player is {portal.1}: wait 1 tick {portal.2} is not set: send "&c&lPozycja portalu 2 nie jest ustawiona!" to the loop-player else: teleport loop-player to {portal.2} send "&a&lTeleportowano!" to the loop-player every 2 second: loop all players: wait 1 tick {portal.2} is not set: stop else: location of loop-player is {portal.2}: wait 1 tick {portal.1} is not set: send "&c&lPozycja portalu 1 nie jest ustawiona!" to the loop-player else: teleport loop-player to {portal.1} send "&a&lTeleportowano!" to the loop-player (Jeśli jest źle "wytabowane" to przepraszam ale tabowałem na szybko bo mi się usuneło kiedy kopiowałem.) I gdy ustawie pozycje portali to po 1 teleportacji nie da się więcej razy. Ani nikt inny nie może się teloportować.
 18. Siemga! Mam ogromniasty problem! Napisałem o tak: on death of a cave spider: if attacker is player: if entity is cave spider: add 1 to {lvl.%attacker%} send "Zabito pajaka!" to the attacker Nie ma żądnego błędu ale to wcale nie działa ;(. Licze na szybką i skuteczną pomoc :D.
 19. Nie działa "set {temp} to %random integer between 0 and 57% is not a boolean"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...