Skocz do zawartości

Darion

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  ciastkowo

Osiągnięcia Darion

 1. Nie lepiej zrobić tak, z tym poruszaniem się? set {_loc} to location of player if location of player is not {_loc} cancel event
 2. Zdecyduj się, gotowca czy szkielet? -,-
 3. da sie zrobic napewno to, że klikasz i znika, po czym dodaje sie do tzw. listy, a czy randomowo na mapie, to juz nie wiem.
 4. command /swinie [<text&gt] [<text&gt]: trigger: if arg 1 is "ustaw": if arg 2 is set: set {swinie.%arg 2%} to location of player set {swinie.%arg 2%} to {x} if arg 1 is "spawn": if arg 2 is not set: set {swinie} to true wait 20 seconds set {swinie} to falseevery 1 second: if {swinie} is true: spawn pig at {x}Powinno działać, nie testowałem. @EDIT Zauważyłem jeden błąd, napisz po co ma być ten skrypt, to napiszę ci go od podstaw, inaczej.
 5. Darion

  Efekt komendy

  command /reg: trigger: if player has permission "tp": execute player command "/tppos 10 10 10" stopWystarczy zamienic nazwe komendy, i tyle.
 6. variables: {kille.%player%} = 0 {dedy.%player%} = 0 {kd.%player%} is not seton death of player: attacker is player: add 1 to {dedy.%victim%} add 1 to {kille.%attacker%}on click: set {kd.%player%} to {kille.%player%} / {dedy.%player%}command /kdr: trigger: if {kille.%player%} is above 0: if {dedy.%player%} is above 0: send "&fPosiadasz: " send "&f%{kille.%player%}% killi " send "&f%{dedy.%player%}% dedow " send "&fTwoje kd to %{kd.%player%}%"Robione na sucho, nie wiem czy dziala.
 7. Problem w tym, że nie wszyscy chcą rozwalania obsydianu wtedy, gdy jest zalany wodą, ale mimo to ciekawy skrypt, tylko mało obszerny. Dorób działanie tego w godzinach np. 8-10.
 8. Darion

  Villager Defense

  Taki skrypt jest bardzo obszerny i nikt raczej od tak nie da ci gotowca, raczej naprowadzi. Podejmę sie wyzwania i napiszę to, ale musisz troche poczekac.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...