Skocz do zawartości

MagiaToMagia

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MagiaToMagia

Początkujący I

Początkujący I (2/13)

0

Reputacja

 1. Mam jedno pytanie, gdzie ty masz w tym kodzie permisje "sg.*"? Bo ja jej nie widzę... Może się bawi w chowanego bo nie chce być w takim słabym skrypcie? W każdym razie, skrypt słaby, nic nie ma autorskiego, czyli moją oceną końcową będzie 2/10
 2. Witam! Mam zlecenie skryptu na zawody. INFO O GRZE: Celem gry jest wykopanie 1 diamentu, Gracze mogą się sami zapisywać oraz wypisywać (komendy będą niżej), Automatyczne zapisywanie ekwipunku graczy oraz oddawanie jego po zakończeniu gry, Jak admin odpali gre to gracze mają się przeteleportować na ustawione wcześniej lobby i odczekać 1 realną minutę, Jak minie już ta minuta to gracze się teleportują w losowe miejsce na mapie. Komendy: Dla gracza: /sg <zapisz/wypisz/lista> Dla admina: /sga <start/stop> To tyle, z góry dzięki!
 3. Może spróbuj tak: on move: if player has more than 5 of 322:1: remove 1 322:1 from player's inventory add 1 322:1 to player's enderchest send "&4Nie mozesz posiadac wiecej niz 5 Koxów!" send "&7Twoj &6Kox &7zostal odlozony do enderchesta" on move: if player has more than 16 of 322:0: remove 1 322:0 from player's inventory add 1 322:0 to player's enderchest send "&4Nie mozesz posiadac wiecej niz 16 Refili!" send "&7Twoj &6Refil &7zostal odlozony do enderchesta" on move: if player has more than 8 of 368: remove 1 368 from player's inventory add 1 368 to player's enderchest send "&4Nie mozesz posiadac wiecej niz 8 perełek" send "&7Twoj &6Refil &7zostal odlozony do enderchesta" Jak nie zadziała to nie wiem ;p
 4. WITAM Zrobiłem skrypt na sprawdzanie, pisałem go 2 dni (z przerwami ). Jest to mój chyba 2 lub 3 skrypt (nie pamiętam), więc mam nadzieje że się spodoba. Komendy, opis i permisje: /wz <gracz> - sparwdzanie, wysyła wiadomości na chacie - sprawdzanie.wz /wza <gracz> - sprawdzanie, wysyła wiadomości na msg - sprawdzanie.wza /czysty <gracz> - gracz nie posiada żadnych wspomagaczy - sprawdzanie.czysty /cheaty <gracz> - sprawdzany gracz posiada cheaty, automatycznie banuje - sprawdzanie.cheaty /brakwsp <gracz> - sprawdzany gracz nie chce współpracować (np. podać skypa) - sprawdzanie.brakwsp /spr-ustaw - ustawiasz klatke - sprawdzanie.ustaw /spr-ustaw-adm - ustawiasz miejsce do teleportacji admina - sprawdzanie.ustawadm srawdzanie.* - wszystkie permisje TODO: Wasze pomysły -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Co do komendy /czysty /cheaty /brakwsp wysyla wiadomości w zależności czy gracz był wzywany przez /wz czy /wza - od wysłania wiadomości czeka się 5 sekund i server automatycznie banuje Jak znajdziecie jakieś błędy to napiszcie, a ja postaram się jak najszybciej je naprawić DOWNLOAD: https://code.skript.pl/et3Md1dh/ - 1.0 https://code.skript.pl/rWDGZgZ2/ 1.1 Change log: 1.0 - publikacja pierwszej wersji skryptu 1.1 - zmieniłem "execute player command" na "execute server command" (przez komentarz użytkownika wygram13 "A co jeśli sprawdza na jakimś easy hc gracza helper który nie ma permisji do broadcasta")
 5. Fajnie by było gdybyś zrobił mapę do tego skryptu , a teraz to mogę ci tylko życzyć dalszego rozwoju skryptu.
 6. Nie mam multi konta To że mamy praktycznie takie same nicki na tym forum to nie znaczy że od razu mulciak
 7. Witajcie Jest to mój pierwszy skrypt w moim nudnym życiu... Mam nadzieje, że się wam spodoba Komendy I Uprawnienia: /socialspy - jedyna komenda, permisja: socialspy SocialSpy mniej/więcej wygląda tak: SocialSpy > Jurek ---> Grażyna [wiadomość] Download: https://code.skript.pl/uyndmApv/ (1.0)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...