Skocz do zawartości

Xawers105

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

720 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Xawers105

 1. Chciałbym, żeby commandblock na którym ustawiłem np. komendę /tp @a [koordynaty] działała tylko na graczy, którzy są na tej samej mapie co ten commandblock. Czy da się to zrobić? Może być to skrypt, plugin, lub jakaś edycja komendy w commandblocku która zmieni jej działanie?
 2. Xawers105

  Małe emotki

  Witam, robię skrypt który mi zmieni wygląd chatu na ładniejszy. Chcę, żeby po nicku zamiast kropki była jakaś strzałeczka. Znalazłem parę emotikonek do minecrafta, i po wklejeniu w odpowiednie miejsce zreloadowałem skrypt. Okazało się, że wszystkie emotki które użyłem były z jakiegoś powodu bardzo małe, prawie niewidoczne po napisaniu czegoś na chacie. Użyłem tych strzałek: ▶ i ⋙. JWiecie, jak zrobić żeby były większe? Albo możecie wkleić emotki, które są duże? Kod: if {[email protected]%player%} is true: cancel event broadcast "&4%player%&0 ► &c%message%" Wiem, że zamiast cancel eventa powinno być format i moja zmienna wygląda straszliwie, ale robię to na szybko i po raz pierwszy od dłuższego czasu...
 3. Witam, czy da się zrobić tak, aby dany cuboid raz na jakiś czas wracał do stanu np. Sprzed godziny (np. Regeneracja areny po meczu)?
 4. Witam, mam krótkie pytanie - jak (o ile można) zapisać w skrypcie IP gracza wchodzącego na serwer? oraz czy da się sprawdzić czy gracz ma Minecraft Premium?
 5. Xawers105

  BossBarSK

  Dzięki, do zamknięcia.
 6. loop, jak nie ma zbyt dużego kodu, bo "on any move" działa praktycznie bez przerwy, a to daje serwerowi chociaż chwilę wytchnienia.
 7. Włączam mój zmysł jasnowidzenia i wiem jakie błędy ci wyskoczyły. Podaj błędy!
 8. O ile wiem, skript na teraz nie daje takich opcji. Możesz tylko zamienić każdą małą literę na dużą, ale na tym raczej ci nie zależy.
 9. Błędy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. Xawers105

  BossBarSK

  Witam, próbówałem zainstalować dodatek do skripta BossBarSK, jednak każdy link do pluginu przenosi na główną stronę skripta. Czy zna ktoś download tego pluginu lub inną opcję stworzenia boss bara w skript?
 11. Xawers105

  Problem

  Jak dajesz zmienną w wiadomości to musisz dać przed nią "%", czyli zamiast "Wykopane bloki: {wykopanysobsydian::%player%}" dajesz "Wykopane bloki: %{wykopanysobsydian::%player%}%" I jak masz te zmienne przygotowane, to wszystko bedzie cacy
 12. Xawers105

  NameTag

  Używałem jak dotąd zwykłego pluginu NameTags, ale chętnie bym poznał inny sposób Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Xawers105

  NameTag

  Witam, Udało mi się znaleźć sposób, żeby zmieniać nametagi nad nickiem gracza, jednak każdy gracz widzi ten sam. Czy da się zrobić jak w tych serwerach "gildiowych", żeby wrogowie widzieli nametag na czerwono a sojusznicy na zielono? Z góry dzięki!
 14. Witam, mam skrypt w tym skrypcie jak daję %player's balance% to się pojawia błąd "there is no loop that matches loop-player to 1" a jak usunę %player's balance% to działa. Mam działający Vault pod 1.8.8 (W swoim skrypcie mam już dobrze wytabowane) every 12 seconds: loop all players: display board named "&6INFO" to loop-player make score "&cKasa:&9 %player's balance%" in board of loop-player to 1
 15. Xawers105

  Blaze kto zrobi

  Źle wytabowane, ogarnij sobie Jak masz dobrą Umbaskę: on click on stone: if player is disguised: undisguise player else: disguise player as blaze
×
×
 • Dodaj nową pozycję...