Skocz do zawartości

Xawers105

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Xawers105

 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

354 wyświetleń profilu
 1. Regeneracja terenu

  Witam, czy da się zrobić tak, aby dany cuboid raz na jakiś czas wracał do stanu np. Sprzed godziny (np. Regeneracja areny po meczu)?
 2. Witam, mam krótkie pytanie - jak (o ile można) zapisać w skrypcie IP gracza wchodzącego na serwer? oraz czy da się sprawdzić czy gracz ma Minecraft Premium?
 3. BossBarSK

  Dzięki, do zamknięcia.
 4. Co mniej obciąża serwer

  loop, jak nie ma zbyt dużego kodu, bo "on any move" działa praktycznie bez przerwy, a to daje serwerowi chociaż chwilę wytchnienia.
 5. Problem ze skryptem

  Włączam mój zmysł jasnowidzenia i wiem jakie błędy ci wyskoczyły. Podaj błędy!
 6. Duza litera na początku zdania

  O ile wiem, skript na teraz nie daje takich opcji. Możesz tylko zamienić każdą małą literę na dużą, ale na tym raczej ci nie zależy.
 7. Ne dziala npc

  Błędy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. BossBarSK

  Witam, próbówałem zainstalować dodatek do skripta BossBarSK, jednak każdy link do pluginu przenosi na główną stronę skripta. Czy zna ktoś download tego pluginu lub inną opcję stworzenia boss bara w skript?
 9. Problem

  Jak dajesz zmienną w wiadomości to musisz dać przed nią "%", czyli zamiast "Wykopane bloki: {wykopanysobsydian::%player%}" dajesz "Wykopane bloki: %{wykopanysobsydian::%player%}%" I jak masz te zmienne przygotowane, to wszystko bedzie cacy
 10. NameTag

  Używałem jak dotąd zwykłego pluginu NameTags, ale chętnie bym poznał inny sposób Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. NameTag

  Witam, Udało mi się znaleźć sposób, żeby zmieniać nametagi nad nickiem gracza, jednak każdy gracz widzi ten sam. Czy da się zrobić jak w tych serwerach "gildiowych", żeby wrogowie widzieli nametag na czerwono a sojusznicy na zielono? Z góry dzięki!
 12. Zmienna psuje skrypt

  Witam, mam skrypt w tym skrypcie jak daję %player's balance% to się pojawia błąd "there is no loop that matches loop-player to 1" a jak usunę %player's balance% to działa. Mam działający Vault pod 1.8.8 (W swoim skrypcie mam już dobrze wytabowane) every 12 seconds: loop all players: display board named "&6INFO" to loop-player make score "&cKasa:&9 %player's balance%" in board of loop-player to 1
 13. Blaze kto zrobi

  Źle wytabowane, ogarnij sobie Jak masz dobrą Umbaskę: on click on stone: if player is disguised: undisguise player else: disguise player as blaze
 14. Komenda wykonywana o danej godzinie

  Chodzi ci o realną godzinę, ale o ile wiem skript nie ma danych o aktualnym czasie. Zrób sobie zmienną np. {czas} i daj: every one hour: add 1 to {czas} if {czas} is equal to 24: set {czas} to 0 Możesz to też zrobić z minutami. Potem daj żeby co godzinę sprawdzało czy {czas} = to co chcesz i resztę skryptu. Pamiętaj że jak wgrasz skrypt o 17:34 to {czas} = 5 będzie o 22:34. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 15. Blaze kto zrobi

  Sprawdziłem że jest w Umbasce. Sprawdź czy masz ją na dobrą wersję bukkit/spigot. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×