Skocz do zawartości

RendiPlay

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    48
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RendiPlay

  1. lol, muzykę w formie skryptu? xDD "4. Pobierz plik" "5.Przenies plik do "...plugins/Skript/scripts"
  2. Witam! :) Posiadam własny serwer na tzw. "Crafthoście" i posiadam itemshop, czytaj. Stronę www z sklepem i posiada ona domenę typu: s18.crafthost.pl:23131 (przykładowa) i posiadam własną domenę .pl, i czy ktoś może powiedzieć mi, jak ją podłączyć pod tę stronę? :P w dodatku nie mam żadnych uprawnień do tego itemshopu, mogę tylko: - Dodawać rzeczy do sklepu - Odejmować rzeczy ze sklepu - Vouchery dawać
  3. A mój angielski jest bardzo zły, więc te poradniczki na yt nic nie dadzą xDD
  4. A dałby ktoś prosty poradnik co do tych pluginów? :D jak wgrać muzykę do tego "midi" i wgl? :) Bardzo dziękuję za podesłanie, ale można prosić o jakieś łatwe wytłumaczenie? :v bo nie rozumiem ;/
  5. Witam! Zna ktoś plugin/skrypt który dodaje GUI z różnymi piosenkami typu Alan Walker Alone? :D Chodzi mi o coś takiego jak na lobby serwera nssv.pl, jest tam "Dodatki" i "Muzyka" jest to dosyć świetne, i o ile jest to łatwe, to mógłby ktoś mi to napisać za free? :/ Albo podać link/nazwę pluginu/skryptu od tego? :D Bardzo, ale to bardzo bym dziękował. PS. Dla osób które pomogą plusiki! xD ~Tomek
  6. RendiPlay

    Skrypt na nic.

    wow, ty to umiesz pisać skrypty #Skryptmiesiąca!
  7. kk dziękuję każdemu! :D PS. Spróbuję dać xD *nie b8*
  8. kk dziękuję :) ale może znasz jakieś ciekawe skrypty które mogłyby się przydać? (wiesz na jakąś minigrę lub coś :D)
  9. kolego wyżej, chodzi mi o jakąś free opublikowaną w internecie..
  10. No sorry na Wesele to chyba nie pójdę z laptopem, paczka ma być dla kolegi...
  11. Boże.... Po prostu zróbmy tak że nie chcę mu robić tej paczki , i szukam jakiejś dobrej którą mógłbym mu podesłać, + listę z skryptami które się przydadzą....
  12. nie mg, paczek nie piszę sam. Paczkę piszę wraz z moim bratem. A mój brat zawsze się podpisuje pod nimi xDD ja nie pytam co zrobić, tylko czy ktoś zna i dałby linka
  13. Witam! Jak wiecie robię paczki serwerowe, lecz ostatnio mój kolega zakłada serwer, i mówi że potrzebuje paczki. Ja mówię że mg mu zrobić to powiedział że nie chce xD Zna ktoś jakąś dobrą paczkę pluginów (i dać link do niej) + dać listę skryptów z linkami które się przydadzą? Z góry dziękuję! -- na wersje 1.8-1.8.9 i żeby były już prefixy rangi itd
  14. RendiPlay

    Paczka pluginow

    mg spokojnie napisać. powiedz mi tylko na czym ma polegać. Cenę sobie uzgodnisz (opisz dokładnie co ma mieć ten "skrypt" lub plugin)
  15. RendiPlay

    Paczka pluginow

    mg ci sprzedać paczkę megaenchant, 10zł i jest twoja. Zapraszam pv. Paczki mam oryginalne, więc masz 100% pewności że nikt nie będzie miał takiej samej paczki. Obejmuje płatności: Dotpay/ PaySafeCard/ SMS / SMS + / DOTPAY / KONTA STEAM / DOŁADOWANIA STEAM / KARTA GOOGLE PLAY
  16. dodam, że dla osób które kupią za pomocą PSC lub SMS dostaną -50% czyli np. Chcesz kupić pakiet gigant to nie płacisz 100zł, tylko 50zł (PROMOCJA TRWA DO 2018.04.28, I OBEJMUJE KAŻDY PRODUKT!)
  17. Konta są na własność! Więc masz 100% pewności że na następny dzień nie będziesz miał włama
  18. Witam! Mam do sprzedania 5 kont Minecraft Premium WRAZ Z EMAILAMI! UWAGA! WSZYSTKIE KONTA MAJĄ NORMALNY, DOBRY NICK. MOŻNA NA KONTACH ZMIENIĆ WSZYSTKO, SKINA, HASŁO, EMAIL, NICK 1 Konto: Posiada pelerynkę optifine, rangę VIP na zawsze na serwerze Hypixel CENA: 50ZŁ 2 Konto: Posiada pelerynkę optifine, rangę ULTRAVIP NA ZAWSZE! NA SERWERZE HIPLAY.PL (RANGĘ MOŻNA KUPIĆ ZA 130ZŁ) CENA: 70ZŁ PSC/SMS/DOTPAY 3 Konto: Pelerynka Optifine CENA: 30zł 4 Konto: Brak żadnych dodatków CENA: 20ZŁ 5 Konto: Brak żadnych dodatków CENA: 20ZŁ UWAGA! JEŚLI CHCESZ KUPIĆ JAKIEŚ KONTO, WPŁAĆ DANĄ KWOTĘ NA STRONIE TIPANDDONATION.COM/RENDI I W OPISIE WPŁATY WPISZ SWÓJ EMAIL, DANE ZOSTANĄ WYSŁANE W PRZECIĄGU 5MIN-10MIN! Miłej gry!
  19. Siemka! Chciałbym wam dzisiaj przedstawić "cennik" moich paczek pluginów. Ogólnie paczki mam już zrobione na zapas, lecz jak zabraknie paczki, to piszę nową jakieś 2-5h. Paczki są tworzone TYLKO i wyłącznie przeze mnie. W paczkach można znaleźć niestworzone przeze mnie pluginy, takie jak: PermissionsEx WorldGuard WorldEdit Wszystkie pluginy znajdujące się w paczce są spolszczone, przez co nie musisz się obawiać że będziesz musiał się męczyć z Językiem Angielskim W Dodatku kupując u mnie paczki, masz 100% Gwarancji że nikt nie będzie miał takiej samej UWAGA! Kiedy się już zdecydujesz, proszę o napisanie do mnie wiadomości na priv. W dodatku jak już kupujesz, to pamiętaj Ja nie daję pierwszy paczki. CENNIK: Paczka Hardcore (10-20 pluginów) około 30zł Paczka BedWars (20-30 pluginów) około 10zł Paczka MegaDrop (15-25 pluginów) około 20zł Paczka SkyWars (10-20 pluginów) około 15zł Paczka SkyBlock (11-22 pluginów) około 25zł Paczka Lobby (5-10 pluginów) około 7-8zł Paczka EasyHC (20-25 Pluginów) około 10zł Paczka MiniGames (20-40 Pluginów) około 20zł ZESTAWY PACZEK: Paczka EasyHC, MegaDrop, Hardcore (50-60 pluginów) około 40zł Paczka BedWars, MiniGames, Murder Mystery (50-70 pluginów) około 50zł Paczka GIGANT (Promocja -50% taniej) Bedwars, MiniGames, Murder Mystery, Hardcore, EasyHC (EasyHardcore), MegaDrop, Lobby i SkyBlock (100-140 pluginów) około 100zł PS. Uwaga! Kupować można tylko i wyłącznie za pomocą SMS, PSC, Kartą Google Play, Kartą Steam, skinami do cs:go, kontami Steam //Poprawiono estetykę posta ~ JanekJaran
  20. Witam wszystkich! Nie jestem tu nowy, ale dawno mnie tu nie było Chciałbym przedstawić "grę" będzie w niej chodziło o to że na przykład: 1 osoba pisze w komentarzach np. " Udało mi się stworzyć serwer minecraft " a 2 osoba pisze np. " lecz ktoś go zddosował " mam nadzieję że zrozumiał ktoś o co chodzi xD Mam nadzieję że się przyjmie Pozdrawiam ~ RendiPlay
×
×
  • Dodaj nową pozycję...