RendiPlay
Użytkownik-
Ilość zawartości
48 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez RendiPlay
-
Skrypt/plugin na anty wyciek pluginów
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
o dzięki, temat do zamknięcia! -
Skrypt/plugin na anty wyciek pluginów
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
tak o to mi chodziło :D jak to zabezpieczyć? -
Skrypt/plugin na anty wyciek pluginów
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
nie o to chodzi, dużo osób przy pomocy wiersza polecenia, potrafi sprawdzić jakie są pluginy na serwerze. Jak to zabezpieczyć? -
Skrypt/plugin na anty wyciek pluginów
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
o boże, zły dział xd przepraszam, można prosić o przeniesienie? -
Siema, zna ktoś jakiś plugin/skrypt na zabezpieczenie? coś typu, anty wyciek? Bo kolega właściciel, kazał mi spytać czy znam xD (nie chodzi tu o mój serwer, bo tam jest wszystko ogarnięte :P) a pluginu na anty wyciek z mojego serwera nie chce oddawać. Zwłaszcza że był za nie całe 60zł
-
Już chciałem coś pisać, ale widziałem na wpisie niżej: "tak, czepiam się..." xD
-
1. Zapraszam na pv (pv = prywatna wiadomość/prywatny czat/ prywatne wiadomości 2. Nie, nie trzeba. Wręcz przeciwnie. Ale wątpię, czy ktoś będzie grać na serwerze, gdzie jest napisane: "100% nie oryginalnych pluginów" wiele osób, robią tzw. "chwyt marketingowy" pisząc "ałtołskje plugjny!11!" a w rzeczywistości, nawet 1 takiego nie ma XD a u nas jest na odwrót. 3. Ja, i 2 administracji. *umiemy budować :P* 4. Przekonasz się, jak wejdziesz :D min. Dziwne uzbrojenie, różne gadżety, wyróżniające się na tle innych serwerów pvp w formie labiryntu, i o tematyce horrorów. Specjalne skrzynki, *nie pandory, premiumcase'y i inne takie* i szczerze? Dużo do gadania co jeszcze jest. Jak to pisałem, przekonasz się jak wejdziesz! :D 5. Szczerze? Nie widzę w tym raczej problemu. Powiedz mi, co za problem raz w tygodniu nagrać se odcinek z np. Budowy wyspy :) w NIE całe 1h masz już nagrany odcinek, łącznie z montażem. tzn? (w zależności od długości filmu) to powiedzmy, że film nagrywa się 20-30minut. Lecz trzeba jeszcze zmontować, i wstawić. (Wstawianie filmów, z dużą ilością efektów i "przejść" zdaje się być uciążliwe. Zwłaszcza jak film ci się wgrywa godzinkę. A jeszcze nie wiadomo jaki internet. :) Myślę, że na wszystkie pytania/opinie, odpowiedziałem dobrze. W razie czego proszę mnie poprawić! :)
-
Czytaj uważnie, "minimum" + Patrząc logicznie, ktoś z 50 subskrypcjami też zalicza się do początkującego youtubera
-
Posiadamy własne maszyny, uniwersalne pliki. A cały hajs (około 700zł) poszło na maszyny, pluginy premium, grafika. Więc szukam "początkujących" youtuberów, którzy mają 1-3k subów, i chcieliby zdobyć wielu nowych widzów przez serwer. :)
-
1.8-1.12.2
-
Chętnych zapraszam na pv :)
-
Siemka! Szukam youtuberów i streamerów na moją sieć serwerów (minecraft) Zaczynamy przygodę z serwerami, od trybu SkyBlock. A potem zaczniemy robić kolejne tryby! Coś o nas? Jesteśmy profesjonalną grupą ludzi, w wieku od 14 do 18 lat. Posiadamy 50% autorskich pluginów, oraz autorską Mapę, tworzoną przez profesjonalnych budowniczych. Serwer nie jest taki jak inne :) posiada o wiele więcej urozmaiceń, i innych bajerów. Przewidujemy na starcie, około 40 osób. Ale nie wiadomo start 22 czerwca, ip na pv. Czego oczekujemy od YouTubera? - Minimum 50 subskrypcji - Minimum 40 wyświetleń - Minimum 1 odcinek/live z serwera, tygodniowo Czego oczekujemy od Streamera? - Minimum 50 subskrypcji/obserwujących - Minimum 10 osób na streamach - Minimum 1 live tygodniowo Co otrzymują rangi YT, i Streamer? :) - Rangę VIP na edycję - Dostęp do specjalnej komendy /live - Rangę VIP na TeamSpeak'u - Dostęp do komendy /fly - Specjalne eventy
-
Komenda na NIE umieranie na spawnie z głodu
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
ok, dziękuję! // Do zamknięcia -
Hejka! Komenda na nie umieranie na spawnie (z głodu) nie działa na moim serwerze. Wpisuje: /rg flag spawn feed-max-hunger allow, i wychodzi mi takie coś: - Not a number: allow Tak pisze przy wszystkich długich komendach, np. przy heal-max-health też.
-
Proszę, niech ktoś da CAŁĄ instrukcję krok po kroku by takie coś zrobić
-
bump!
-
Dzięki za pomoc!
-
Witam! Poszukuję skrypciku na uzupełniające się skrzynki! :D Raczej proste to jest, ale czego oczekuję? :3 Żeby jak postawię skrzynkę, i włożę do niej itemki, i ktoś je wezmie, to żeby po 5 minutach sie resetowala, i znow byly w niej te itemki
-
A oks, spróbuj pogrzebać w configu Skripta, tzn, Powłączaj różne opcje i je wyłączaj, i sprawdzaj skutki. Jeżeli to nie pomogło, to ja odchodzę od tematu.
-
po 1. W skript nie robisz pluginów, tylko skrypty xD po 2. To nie będzie wina silnika :) Sam mam na spigocie :D *Czas już na porady* Spróbuj odinstalować i zainstalować spowrotem Skripta, jak nie zadziała to pisz
-
BUMP + Jak zrobić te GUI? i mam nadzieję, że ktoś pomoże. :D
-
Błąd mojego skryptu :( Zamiennik komend
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
Dzięki! Miło mi :) -
Błąd mojego skryptu :( Zamiennik komend
RendiPlay odpowiedział(a) na RendiPlay pytanie w Pytania i problemy
a tego triggera gdzie dać? bo jestem początkujący, i nie znam się na tabowaniu XD nie wiem dokładniej, w jakim miejscu dać triggera *Dajcie emotki raka :D* KK, temat zamknięty xd Za szybko dałeś kom ehh xD -
Witajcie! Niestety nie wiem czemu, mój skrypt nie działa </3 Proszę o jak najszybszą pomoc! </3 To jest bardzo ważne ! No może nie aż tak bardzo, ŻARTOWAŁEM, PROSZĘ BARDZO O POMOC SKRYPT: https://code.skript.pl/YGGaaiY9
-
193 - Zrobił serwer na craftserve
