Skocz do zawartości

PakerP

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PakerP

 1. PakerP

  Lobby

  nie daje mi piórek do eq i czy dało by rade zrobić żeby gracz nie widział u drugiego piórka w lapce?
 2. PakerP

  Lobby

  Witam. Napiszę ktoś mi skrypt na to żeby nie dało się chodzić, skakać, i jak gracz znajdzie się poniżej y: 1 to żeby cofało go spowrotem na y:5 , jak gracz wejdzie to niech daje mu /clear , oraz niewidzialnośc i na każdy slot na pasu daje mu pióro. Chciałbym aby to było jak najbardziej optymalne, żeby mi nie wywaliło lobby przy większej ilości graczy.
 3. Witam. Chciałbym was zaprosić na I edycje serwera FlyHard.PL! Odbedzie się ona 19.04.2019 o 19:00! https://imgur.com/a/67bkWyg Jeśli chodzi o wersje serwera to nie oceniajcie tego, ponieważ pluginy mam napisane narazie na tą wersje i ta mi odpowiada. Z czasem przepiszę to na resztę wersji w górę. PS. Grafikiem nie jestem to też tego nie oceniajcie. Chodzi mi o sam serwer. Prezentacja lipna, ale na tyle mie stać...
 4. PakerP

  Łowienie

  ROZWIAZANE! DZK ALL
 5. PakerP

  Łowienie

  da da się zrobić by było z or ? że dropi np stone lub dirt. i na to jest 5 % a na to 2%
 6. PakerP

  Łowienie

  wsyztkie dodatki dodałem jakie mogłem i działa. + all
 7. PakerP

  Łowienie

  dalej nie działa. ten sam błąd
 8. PakerP

  Łowienie

  [17:50:39] [Server thread/ERROR]: 'fishing state' is not an entity type (potki.sk, line 2: if "%fishing state%" is "CAUGHT_FISH":')
 9. Powinno i tak działać jak jest na innych serwerach. Wszedzie zamiast stone widzisz rudy, obs, log itp.
 10. Pingu raczej się nie da. A z główkami coś jakoś dało się zrobić, ale nie wiem jak.
 11. PakerP

  Eventy

  Potrzebuje skrypt na event. Dokładniej chodzi oto ze jak admin z permisja core.cmd.aevent w pisze /aevent diax/blokd to argument 1 (diax) daje drop diaxow za zabicie gracza (20%) , a arg 1 (blokd) daje drop bloków diax ze stone 20%. I najlepiej abym mógł to włączać na określony czas np. 1s1m1h. Chciałbym jeszcze aby była komenda /eventy i wyświetlało się GUI z pośrodku 2 przedmiotami których nie da się wyciągnąć i w lore tych przedmiotów ma pisać jaki event jak aktualnie włączony.
 12. Jedynie twoj skrypt tepa na spawna ale nie ubiera argumentu 1.
 13. jest blad, z zakladaniem zbroi, i wogole nie tepa na spawna po wpisaniu /spawn <nick> 1 lub 2
 14. Witam. Otóż mam problem z zrobiniem skryptu na 2 spawny. błąd jest w 14 i 16 linijce. skrypt: i chciałbym, żeby po teleportacji na jakikolwiek spawn dawało zbroje diaxową prot 2 unbreaking 1 i żeby dodac permisje do tego tylko dla admina.
 15. PakerP

  skrypcik

  To można dodać: on click with Ender Pearl: <tab>IF player is in the region "spawn" <tab><tab>give %player% Ender Pearl 1 Czy cos takiego. Nie do końca all ogarniam ze skryptami. ale będzie chyba tak
 16. PakerP

  skrypcik

  Nie wiem na co ci skrypt jak na 100% uzywasz world edit i world guard do regionow. To wpisz /RG flag <nazwa regionu> ender-pearl deny A skrypt jak bardzo chcesz: on click with ender pearl: <tab>if player is in the region "spawn" <tab><tab>cancel event Tylko wytabuj sobie.
 17. Spigotmc: https://www.google.pl/url?sa=t&amp;source=web&amp;rct=j&amp;url=https://www.spigotmc.org/threads/end-of-logit-development-read-thread.42071/&amp;ved=2ahUKEwjmuZONn7jcAhWP16QKHfqpCVIQFjAAegQIBBAB&amp;usg=AOvVaw1XUmapgmMohuj4vD2AmBWN Proszę. Plugin dodaje odrazu logowanie i naprawia skiny.
 18. Nie o to mi chodzi. Dobra sam sobie poradze. Do zamknięcia!
 19. No ok, ale jak poprawnie skonfigurować wszystko? Bo na yt są tylko stare filmy.
 20. Jeśli chcesz plugin na flary i skrzyni dawaj pw. Dogadamy sie
 21. Może ktoś mi dokładnie opisać/przedstawić jak połączy servery bungee. Bo juz nie wiem. (Potrzeba 3 serverow? Lobby, bungee , i survival?) Chciałbym aby ktoś dokładnie go wytłumaczył opisał.
 22. Pluginu od Inder00 uzyj. Tam jest ta opcja.
 23. Musisz je najpierw zrobić. Zrób struktury, biomy jakie mają się generowac, wgraj plik zmieniony bukkit.yml zamiast poprzedniego, wyłącz server, usuń world i odpal server.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...