Skocz do zawartości

Międzynarodowy Dzień Nomofobii

Rejszpat
   (3 opinie)
Główny

To wydarzenie powtarza się co rok 07/15/00

A co wy sądzicie o tym jakże niekorzystnym dla internetu wydarzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Opinie użytkowników

Nieaktywny

xAxee

   1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

<3

Libter

   2 z 5 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 5 użytkowników

Sądzę, że je wymyśliłeś na poczekaniu ponieważ Google milczy :thinkcom:

Gość Usunięty#22684

· Edytowane przez ivall

   0 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 0 / 2 użytkowników

.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...