Skocz do zawartości
  • 0

UltimateClans

Shirgerus
 Udostępnij

Pytanie

Administrator ma nowy chat :

Z gildia:

[GILDIA] [Admin] Shirgerus : I tutaj pisze na &6

Bez gildi:

[Admin] Shirgerus : I tutaj pisze na &6

Oraz oczywiście dla gracza chat podobny ale nie wyświetla się ranga i pisze bez koloru

Skrypt: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez Shirgerus

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

To może napisz do autora? Mi osobiście się nie chce czytać tego skryptu by wywnioskować co i jak, a autor pewnie trochę z pamięci poleci.

Autorowi będzie łatwiej, bo wie chyba co pisał. Najtrudniej jest poprawić czyjś kod i to powie chba każdy programista(nie tylko skrypter).

• 0
variables:        {adminchat.%player%} = falsecommand /adminchat [<text&gt]:        trigger:                if player don't have permissions "adminchat.commands" or "adminchat.*":                        send "&cNie masz uprawnien!"                else:                        if arg 1 is not "off" or "on":                                send "&aUzycie: &a&l/adminchat On/Off"                        if arg 1 is not set:                                send "&aUzycie: &a&l/adminchat On/Off"                        if arg 1 is "on":                                if {adminchat.%player%} is true:                                        send "&cMasz juz włączony AdminChat!"                                else:                                        send "&aAdminChat zostal włączony!"                                        set {adminchat.%player%} to true                        if arg 1 is "off":                                if {adminchat.%player%} is false:                                        send "&cNie masz włączonego AdminChat'u"                                else:                                        send "&cAdminChat zostal wyłączonny!"                                        set {adminchat.%player%} to falseon chat:        if {adminchat.%player%} is true:                cancel event                loop all players:                        loop-player has permissions "adminchat.Odbierz" or "adminchat.*"                        send "&a[&9Admin Chat&a] &f(&6%player%&f) &f%message%" to loop-player

Nie wiem czy to jest mój skrypt, czy nie ale mam go na swoim serwie, więc łap.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...