Skocz do zawartości
  • 0

stale itemy do kupienia

adek1990
 Udostępnij

Pytanie

Witam, mam ogarniety wirtualny inv w skript+ ale nie wiem jak ogarnac zeby po kliknieciu zabieralo dana ilosc punktow oraz potem dawalo ten przedmiot na zawsze ze przy dolaczaniudo areny gdy wystartuje to wtedy daje itemy i mamy je na zawsze oraz 2 typ itemy ktore kupuje sie jednorazowo szczegulnie nie wiem jak zrobic to aby wykonywala dana komende i np dawala give oraz zmieniala zmienna na true dla danego gracza bo arg 2 ani tym podobne dzialac nie beda

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

zabieranie ilośći punktów:

remove {gra.cena.granat} from {gra.punkty.%player%}

stałe:

loop {gra.%player%.itki.stale::*}:#	set {_item.%player%} to loop-value parsed as item	add {_item.%player%} to player's inventory

Tam jest część kody wyłaczona, włączysz ją jak nie zadziała to co dałem

A jednorazowy item to:

add {gra.usluga} to player's inventory

Jak jesteś kumaty to sam bedziesz wiedział gdzie to dać, jak  nie umiesz to daj nam swój cały kod to pomożemy.

PS: z tą cześcią wypowiedzi:

szczegulnie nie wiem jak zrobic to aby wykonywala dana komende i np dawala give oraz zmieniala zmienna na true dla danego gracza bo arg 2 ani tym podobne dzialac nie beda 

Nie wiem o co chodzi... I po co give? i jaki arg 2?

Edytowane przez Slupik98

• 0
command /sklepa [<text&gt] [<text&gt] [<text&gt]:	trigger:		if arg 1 is not set:			show "s;1;i;golden helmet;n;&9Zloty Helm;l;&aPrzedmiot na zawsze||&ctwoje pieniadze: %{money.gracz.%player%}%||&8&oKliknij aby kupic przedmiot" with 6 rows named "&4&lTwoje pieniadze: &b&l%{money.gracz.%player%}%" to player

mam cos takiego i nw teraz jak aby to sie robiło:)

• 0
command /sklepa [<text&gt] [<text&gt] [<text&gt] [<text&gt] [<text&gt]:	trigger:		if arg 1 is not set:			show "s;1;i;golden helmet;n;&9Zloty Helm;l;&aPrzedmiot na zawsze||&ctwoje pieniadze: %{money.gracz.%player%}%||&8&oKliknij aby kupic przedmiot" with 6 rows named "&4&lTwoje pieniadze: &b&l%{money.gracz.%player%}%" to player;c;sklepa kup golden helmet %player% {cena.usluga};		if arg 1 is set:			if arg 2 is set:				if arg 3 is set:					if arg 4 is set:						if arg 5 is set:							set {_gracz} to arg 4 parsed as player							set {_sklep.przedmiot.%{_gracz}%} to "%arg 2% %arg 3%" parsed as item							add {_sklep.przedmiot.%{_gracz}%} to {_gracz}'s inventory							remove {cena.usluga} from {money.gracz.%{_gracz}%}							send "Pomyslnie zakupiono produkt %{_sklep.przedmiot.%{_gracz}%}% za cenę %{cena.usluga}%" to {_gracz}#

• 0

a jak dodac za ile pkt bedzie mogł kupywac bo mam tu: remove {cena.usluga} from {money.gracz.%{_gracz}%} ale nie powiedziales gdize to ustawic

@edit

idiota ze mnie tak wiem... nie odpowadaj na to;) dzieki mozna zamknac

Edytowane przez adek1990

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...