Skocz do zawartości
  • 0

Efekt po danym czasie

Neonek
 Udostępnij

Pytanie

Siemanko, dało by radę zrobić takie coś że po przykładowo 20 minutach realnego czasu rozpoczyna się coś tam np. do danego gracza wysyła się dźwięk zombiaka. Wiem że to nie bedzie problem ale aby tak było że po Wejściu do łóżka [Przespaniu się] badz po wpisaniu komendy np. /odpoczynek ładuje się od nowa 20 minut.

Wiem że trochę tak dziwnie to opowiedziałem to w skrócie może:

- System zmęczenia po 20 minutach czasu realnego

- Ładowanie od nowa po przespaniu się

- Komenda która od nowa sprawi ładowanie czynności

Dzięki z góry za pomoc :p

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Nie musi być komenda:

on bed enter:<tab>set {zmeczenie.%player%} to falseon bed leave:<tab>wait 20 real minutes<tab>set {zmeczenie.%player%} to true

jak nie działa to usuń słowo "real"

ale jak chcesz komendę to dopisz to:command /odpoczynek:<tab>trigger:<tab><tab>set set {zmeczenie.%player%} to false<tab><tab>wait 20 real minutes<tab><tab>set {zmeczenie.%player%} to true

//Używaj

... ~[/color][color=#b22222]Sebek4321[/color]
Edytowane przez Sebek4321

• 0

Nooo mam tak i wyskakuje że w tej linijce 148 jest błąd :/ Wiesz moze czemu?

variables:	{zmeczenie.%player%} = falseon bed enter:	set {zmeczenie.%player%} to false	on bed leave:	wait 20 real minutes	set {zmeczenie.%player%} to true	message "*&4Ahh, Jestem wypoczety&7*"	if {zmeczenie.%player%} is true:	apply nausea 1 to the player for 20 minutes	apply blindness 1 to the player for 20 minutes	message "*&4Jestem spiacy&7*" 

• 0

Primo, ten skrypt nie ma sensu, bo po wejściu na serwer nie liczy zmęczenia. Secundo, tam nie ma eventu. Łap.

on first join:    set {zmeczenie.%player%} to 20every 1 minute:    loop all players:        if {zmeczenie.%loop-player%} is bigger than 0            remove 1 from {zmeczenie.%loop-player%}        else:            apply nausea 1 to the player for 20 minutes            apply blindness 1 to the player for 20 minutes            send "*&4Jestem spiacy&7*" to loop-playeron bed enter:    set {zmeczenie.%player%} to 20     on bed leave:    message "*&4Ahh, Jestem wypoczety&7*"

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...