Skocz do zawartości
  • 0

AntyLogout Problem ActionBar oraz BossBar


Pytanie

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, MajstereQ123 napisał:

Próbowałem wielu addonów do actionbara oraz bossbara, ale nic nie działa jak mogę kod poprawić? I jakiego addonu użyć?

Kod jest miejscami niechlujnie napisany, szczególnie fragment z 'loop 1000 times'. Nie rozumiem również dlaczego Pan stworzył komendę /czas zamiast stworzyć kod pętli w listenerze zdarzenia 'on damage'.

Co do samego kodu wysyłającego wiadomość na action bar gracza, mam tylko zastrzeżenie w postaci tego, że Pan wysyła ją do 'player', nie do 'arg-1'. Mogłoby to mieć jeszcze sens w przypadku gdy gracz wykonuje komendę, ale w Pana kodzie konsola jako jedyna może wykonać komendę. Zapewne jest to również przyczyna braku wyświetlania wiadomości na action bar.

W przypadku wysyłania wiadomości na bossbar, Skript nie wspiera takiej operacji. Musi się Pan którymś z dodatków do Skript, na przykład SkBee. Poradnik dotyczący tworzenia pasków bossów w SkBee może Pan znaleźć tutaj.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Kormic
Odnośnik do komentarza
https://skript.pl/temat/57529-antylogout-problem-actionbar-oraz-bossbar/#findComment-342559
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Nieaktywny
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...