Skocz do zawartości
  • 0

Skrypt sie wylacza po oddaleniu od regionu na ktorym ustawi sie spawn moba

PodpalaczTv
 Udostępnij

Pytanie

Witam mam problem chodzi o to ze posiadam skrypt napisany przez Msczosnal bardzo mu za to dziekuje ale potrzebowalem skryptu ktory respi moby w wielu punktach a nie w 1 wiec postanowilem go przerobic lekko po przerobieniu skrypt dzialal ustawilem 10 punktow ale jezeli oddale sie od tych punktow nagle przestaja dzialac i trzeba je robic od nowa gdzie jest problem?

Skrypt:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Prosze

Wystarczy, że wpiszesz /ustawresp Zombie[1] i ustawia resp (Tej komendy możesz użyć nawet 200 razy za każdym razem będzie dodawało nowe koordynaty do zmiennej i nic sie nie zrypie). Dodatkowo sprawdza czy jakiś gracz jest na serwerze, jeżeli nie ma żadnego moby sie nie respią, wtedy nie będzie lagów. Jeżeli chcesz, żebym coś dodał lub zmienił pisz na PW.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez xxdemonxx

• 0

Skończyłem, powinno działać chociaż nie testowałem dokładnie. Można tworzyć nieskończenie wiele punktów respawnu! Dodałem komendę /info. Moby mogą być nie do końca "posłuszne zmiennym" i w zmiennej jest 20 a mobów jest 24, dlatego co 10 minut zabija wszystkie moby i respi je od początku. Jak tego nie chcesz po prostu usuń ostatnie kilka linijek. Reszte komend zostawilem sa to: /spawnzombie i /usun.

Kod Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez Msczosnal

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...