Skocz do zawartości
  • 0

Zlecenie kilka skryptów pod RealLife/RolePlay

Luumenek
 Udostępnij

Pytanie

Witam potrzebuje skryptu na krwawienie czyli co 15 sek dla gracza zabiera 0.5 serca i daje spowolnienie oraz takie że się trzęsie ekran nwm jak to się nazywa XD i ma działać to tak że jak gracz straci 70% życia to krwawi a i ma z niego wylatywać czerwony barwnik i znikać po 7 sek.
A 2 skrypt/plugin potrzebuje na bronie takie jak mrcrayfish gun mod tylko jako skrypt/plugin.
Kolejny skrypt/plugin potrzebuje na choroby czyli np gracz randomowo może dostać np ból głowy i kręci mu się ekran itp.
Kolejny skrypcik/pluginek potrzebuje na prace: Osoba bez pracy nwm jak to napisać XD,Górnik,Policjant,Osoba od budowy,Inżynier,ta osoba od ratowania ludzi,itp. W GUI bo pod np /praca join gornik to nie chce XD
Jeszcze jeden skrypt/plugin potrzebuje na to jak gracz będzie umierać to osoba może poinformować ratownika aby przyjechał i pomógł dla tej osoby czyli ratownik ma bandaż i  ratuje tą osobę a ta osoba jest spowolniona oraz masz 3 serduszka.
A przed ostatni skrypt/plugin potrzebuje że jak gracz jest na przystanku i wybierze np kopalnie to tepa go do autobusu a potem na przystanek do  np kopalni a w autobusie jest 10 sek

Edit: Potrzebuje jeszcze skryptu/pluginu na pocztę czyli pod komenda /poczta nwm jak to mam opisać XD ale coś w stylu msg tylko better czyli można będzie se np wysłać wiadomość do gracza offline a on będzie mógł to odczytać Najlepiej jak będzie to też w gui XD.

Edit 2: Jeszcze jeden skrypt potrzebuje na portfel gracz ma komendę | /portfel | pay alliasy: przelej,przelew [Nick] [Ilość Kasy] |Komendy admina do portfelu: /Portfel add [Nick] [Ilość Kasy] alliasy: /portfel dodaj [Nick] [Ilość Kasy] | /portfel remove [Nick] [Ilość Kasy] alliasy: /portfel usun [Nick] [Ilość Kasy] | /portfel top | /portfel restart Resetuje kase dla każdego gracza | /portfel reset [Nick gracza] | Jak ktoś chce to może niektóre rzeczy z /portfel .... i samo /portfel zrobić w gui

Wszystko może być pod wszystkie dodatki skripa a skrypty/pluginy potrzebuje na 1.18.1 oraz 1.18.2

Jak ktoś takie skrypty/pluginy da/napisze to giga thx bo no potrzebne są XD

Edytowane przez Luumenek
Wykreślenie 2 rzeczy których już nie potrzebuje

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
16 godzin temu, sholem napisał:

jeżeli już to z tym portfel top i poczta to polecam użycie pluginu essentialsx, tam masz wszystkie komendy z /economy i poczta jako /mail

Essentialsx - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Prace - Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ok essentialsax może nie użyje ale prace obczaje bo essentialsx to dla mnie takie XD na twarzy bo jest jak dla mnie to strasznie przejedzone.

• 0
9 godzin temu, Luumenek napisał:

Ok essentialsax może nie użyje ale prace obczaje bo essentialsx to dla mnie takie XD na twarzy bo jest jak dla mnie to strasznie przejedzone.

mordo wez sie zastanów co ty piszesz. Najpierw prosisz o skrypt za darmo, gdzie on nie jest taki prosty, a jak dają ci gotowe rozwiązania to narzekasz. EssentialsX to akurat dobry plugin io nie wiem cyz bez niego masz co próbować.

• 0
W dniu 25.03.2022 o 20:33, xMuffionex napisał:

mordo weź się zastanów co ty piszesz. Najpierw prosisz o skrypt za darmo, gdzie on nie jest taki prosty, a jak dają ci gotowe rozwiązania to narzekasz. EssentialsX to akurat dobry plugin i nie wiem czy bez niego masz co próbować.

Wiem EssentialsX jest git tylko poprostu go nie używam i tyle. A co do tych /mail i portfelem mam a wiec no ale poprostu nie lubie Essentialsa i tyle