Skocz do zawartości

Odwołanie od ostrzeżenia ZRDZN

FraZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym odwołać się od oskarżenia które nadal mi @zrdzn

jeżeli to możliwe chciałbym aby skargę rozpatrzył @Libter. Jest ono nadanie nie słusznie, podpowiedziałem tylko użytkownikowi żeby porównał nazwy obrazów (metoda equals), tego nie napisałem czyn dokładnie ale skoro uczy się Javy to powinien wiedzieć o co chodzi.). Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Warn Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez FraZ
Odnośnik do odpowiedzi

9 godzin temu, FraZ napisał:

jeżeli to możliwe chciałbym aby skargę rozpatrzył @Libter

Na chwilę obecną taka klauzula jest zbędna, zgodnie z §3.2.4 regulaminu: Władzę w serwisie sprawuje właściciel, który: Rozpatruje Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Odnosząc się natomiast do samego powodu ostrzeżenia, pytanie na które została udzielona ostrzeżona odpowiedź, brzmiało 

W dniu 17.06.2021 o 22:15, rozumek29 napisał:

Posiadam grę w której wyświetlają się proste obrazy z literami A,B,C,D i chciałbym napisać program który klikałby odpowiedni klawisz kiedy obrazy by mu się zgadzały. Macie może pomysł jak to zrealizować ? 

Pytanie to jest co prawda nieprecyzyjne, jednak bardzo ogólnikowa odpowiedź o treści "porównaj nazwy obrazów" nie odnosi się merytorycznie ani do sprawdzania czy obrazy się zgadzają ani do klikania odpowiedniego klawiszu przez program. W odwołaniu domniemujesz, że autor powinien wiedzieć o co chodzi skoro uczy się Javy, ale ze znacznie większym prawdopodobieństwem można domniemywać że autor wie co to porównywanie i jak go używać skoro uczy się programowania :) Podsumowując, odpowiedź jest banalna, nie zawiera kodu i tym samym nie wnosi nic do tematu - tym samym odwołanie zostaje odrzucone.

Odnośnik do odpowiedzi

• Libter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...