Skocz do zawartości
  • 0

Kity dostęp

zgredus

Pytanie

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
22 godziny temu, zgredus napisał:

Dzien dobry chcial bym poprosic o zrobienie skryptu gdzi np mam chestcommands i mam kity w gui  i np jest gracz i ma range gracz to mu pisze ze odblokowany: nie a gdy np ten kit ma tylko vip to mu pisze odblokowany: tak

Mamy tłumacza na sali?

Jeżeli dobrze Ciebie rozumiem to można to zrobić w taki sposób: 

command /kits:
	trigger:
    	open chest with 1 rows named "&6&lKity" to player
		wait 1 tick
        if player has permission "kits.vip":
        	format slot 0 of player with 1 blue wool named "&5&lKIT VIP" with lore "&7Odblokowane: &aTAK" to be unstealable
        else:
        	format slot 0 of player with 1 blue wool named "&5&lKIT VIP" with lore "&7Odblokowane: &4NIE" to be unstealable

zrobiłem to format slotem bo i tak te gui nic nie robi tylko wyświetla informację

• 0
1 godzinę temu, Skiuel napisał:

Mamy tłumacza na sali?

Jeżeli dobrze Ciebie rozumiem to można to zrobić w taki sposób: 

command /kits:
	trigger:
    	open chest with 1 rows named "&6&lKity" to player
		wait 1 tick
        if player has permission "kits.vip":
        	format slot 0 of player with 1 blue wool named "&5&lKIT VIP" with lore "&7Odblokowane: &aTAK" to be unstealable
        else:
        	format slot 0 of player with 1 blue wool named "&5&lKIT VIP" with lore "&7Odblokowane: &4NIE" to be unstealable

zrobiłem to format slotem bo i tak te gui nic nie robi tylko wyświetla informację

chodzi o to ze ja mam plugin chest commands i tam w lore czyli opisie mam napisane: odblokowany np to jest kit vipa i vippowi pisze ze odblokowany : tak a graczowi pisze odblokowany: nie