Skocz do zawartości

Jaki hosting wybrac? OTRZYMAJ ODP!

Woszek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest zrobiony po to, aby ułatwić wybór hostingu pod hostowanie serwera minecraft

Pod uwagę bierzemy standardowe 8 GB Ram i innych pakietów nie omawiam.

Enderchest - 47 zł/miesiąc. Zacznijmy od tego, że na prowadzenie serwera na ponad 50 osób nie ma sensu na tym hostingu. Wracając, za cene 47 zł hosting oferuje: Darmowy ItemShop, Darmową domenę oraz Firewall. Może i dostaniemy pare dodatków, ale za to wydajność serwera... kuleje. Po zakupie serwera możecie spodziewać się nie tylko lagów ale i też nie zbyt dobrego supportu czy chociażby bugów. Polecam wybrać mniejszy pakiet - naprzyklad do pogrania z przyjaciółmi.

Titanaxe - 15 zl/tydzień. Hosting jak za swoją cene Nie jest warty Za to za co placimy. Ale zacznijmy od plusów: Firewall, Strona serwera, Darmowa domena, Dowolna edycja ramu w każdym momencie. Z minusów: Słaby kontakt z supportem, słaba ochrona antyddos i mała łączność. Myślę, że postawienie tam serwera nie będzie najgorsze ale istnieje parenaście lepszych hostingów. Natomiast nie jest to najgroszy hosting i jest godny polecenia.

Pukawka - 28 zł/miesiac. Z całego zestawienia Pukawka oferuje najlepszą wydajność [tuż po MTSV]. Częste rabaty, małe koszty - Brzmi idealnie, natomiast ma też wady

Z wad jakie są, to: Panel z 2010 roku oraz BARDZO słaby kontakt z supportem. Z plusów jakie ten hosting oferuje to: Darmowa domena, Rabat przy przedłużeniu serwera oraz darmowa strona www. Pukawka oferuje bardzo wiele jak za swoją cene, i z pewnością starczy na postawienie serwera minecraft na ponad 50 osób.

Minehost - 48 zł/miesiac. Zdaje mi się, ze hosting kosztowal mniej.... nie ważne. Minehost jest godny kupienia i postawienia tam swojego serwera, natomiast z wad jakie posiada to: Slaby kontakt z supportem, mała łączność i overselling. Plusy są prawie jak na każdym hostingu, czyli: Darmowa strona www serwera

Hosting ma wysoką cene, ale można powiedziec że nie należy do nagorszych [z pewnością jest pare lepszych].

Crafthost - 30 zł/miesiac. Hosting w miarę dobry, jednak są lepsze. Dobre procesory, łącze też. Hosting bardziej pod serwery megadrop/easyhc. Ale można postawić tez coś innego. Male zużycie ramu. Hostingowi można zaufać. Pomoc techniczna w normie, serwery stabilne i dobre pod rozgrywkę z większą ilością osob. Miałem tam serwer i dobrze sobie radził.

ServerProject - 30 zl/mies. Hosting jest jeden z lepszych. Mam na nim swoj serwer, i dobrze się trzyma. Gracze nie mówią nic o lagach, bo ich nie ma. Ram można dokupić. Hosting ten oferuje nam wysoką wydajność serwera i dużo opcji do wyboru. Hosting dodaje dużo możliwości w panelu. Stabilne i dobre serwery, W dodatku w gratisie dostajemy własny itemshop. Polecam ten hosting. Pomoc techniczna też w normie, odpowiedz na ticketa w przeciągu 40m-1h.

LVLUP.PRO - 88 ZŁ. Jest to hosting VPS na ktorym możemy postawić BARDZO stabilny serwer. Ceny są dobre jak na taką wydajnośc, VPS'y są bardzo stabilne, Zaawansowana ochrona AntyDDoS + dobre procesory i sporo ramu. Hosting vps dla BARDZO wymagających serwerów. Hosting ma same plusy, nie znalazłem minusów. Mamy możliwość wybrania lokalizacji serwera, może być to Francja bądz Polska. Oczywiście, ceny w Francji są tańsze [wiadomo czemu]. Polecam jeżeli chcesz zbudować ogromną sieć serwerów.

CraftServe - 30 zł/miesiąc. Hosting ten jest dobry, mamy możliwość zwiększenia ramu serwera ZA DARMO do nawet 24 GB. Nie wiem natomiast jak jest z pomocą techniczną. Serwery w miarę stabilne, przy większej ilości graczy nie ma ścinek, ogółem hosting dobry dla osob ktore chcą zacząć przygode z serwerami. Kopie zapasowe tworzą sie automatycznie co 3 dni, do serwera dostajemy itemshop oraz bazę MySQL. Moim zdaniem godny wzięcia.

MineServ.eu - 40 zł/mies. Hosting zdaję sie być dobry. Za 40 zl dostajemy serwer z 16GB ram i dobrym procesorem, co wystarczy na rozgrywkę w sporą ilość osob. Do każdego serwera dostajemy ItemShop z ladnym wyglądem. Pomoc techniczna jest szybka, Posiadają oni serwer discord gdzie otrzymacie pomoc od ludzi ktorzy mają już serwer na tym hostingu więc plus, Hosting jest dobry, stabilne serwery i rozgrywka bez lagow. Taki typowy hosting dla mniej wymagających graczy.

2021-11-27 Zostanie zrobiony update co do zawartych informacji i zostanie dodane pare nowych hostingow.

Edytowane przez Woszek
Dodałem więcej hostingow i zmienilem trochę treść.

Może byś podał ile ramu wziąłeś pod uwagę? Bo sama cena nic nie mówi.

9 minut temu, Woszek napisał:

Titanaxe - Na tym hostingu nie zrobicie serwera. Hosting ten, ma slabe procesory. Przy pierwszej lepszej okazji, ktos wam wywali taki serwer. Nawet nie probojcie na tym robic serwera. No chyba ze dla znajomych. Moim zdaniem, aternos by juz byl lepszy. Ale to tylko moja opinia.

Nie podałeś ceny, mogłeś w ogóle nie dodawać titanaxe do tego spisu.

Aternos nie jest lepszy, to co napisałeś jest strasznie głupie. Aternos jest najgorszym "hostingiem". Titanaxe nadaje się na serwer dla znajomych, a aternos nie.

2 minuty temu, maxcom1 napisał:

Może byś podał ile ramu wziąłeś pod uwagę? Bo sama cena nic nie mówi.

Nie podałeś ceny, mogłeś w ogóle nie dodawać titanaxe do tego spisu.

Aternos nie jest lepszy, to co napisałeś jest strasznie głupie. Aternos jest najgorszym "hostingiem". Titanaxe nadaje się na serwer dla znajomych, a aternos nie.

Niektore serwery aternos, potrafią udzwigac do 10 osob. Jednak, ostatnio aternos sie popsol. Jednak racje, trochę to jest glupie. zmienie to.

1 minutę temu, Woszek napisał:

Niektore serwery aternos, potrafią udzwigac do 10 osob. Jednak, ostatnio aternos sie popsol. Jednak racje, trochę to jest glupie. zmienie to.

No właśnie fajnie dodać do czego się odnosisz, bo aternos no... Nie może być za bardzo zaliczany do hostingów ponieważ musisz czekać godzinami aż ci się odpali, jeśli wychodzisz z serwera on się wyłącza po jakiś 10 minutach. Dobrze że nie dodałeś go do listy xD

W dniu 23.02.2021 o 21:20, maxcom1 napisał:

No właśnie fajnie dodać do czego się odnosisz, bo aternos no... Nie może być za bardzo zaliczany do hostingów ponieważ musisz czekać godzinami aż ci się odpali, jeśli wychodzisz z serwera on się wyłącza po jakiś 10 minutach. Dobrze że nie dodałeś go do listy xD

już to zmienili :D :D

Edytowane przez Woszek

• 6 miesięcy temu...
  • Szifter zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...