Skocz do zawartości
  • 0

Mikstury - teleportacja.

SeIniKs

Pytanie

Cześć, chciałbym żeby ktoś mi napisał skrypt (przy okazji coś się z niego nauczę) na miksturę która po wypiciu jej dawała moc teleportacji tam gdzie gracz patrzy. Po jej wypiciu na actionbarze pojawiał byś się licznik 5 minut przez które mikstura będzie działać, tekst będzie wyglądać tak "&aTeleportacja: &6<czas>". Teleportacja gracza w miejsce na które patrzy nastąpi gdy gracz jednocześnie kucnie i kliknie prawy przycisk myszki. 

Dzięki za poświęcony czas!

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
1 minutę temu, SeIniKs napisał:

Cześć, chciałbym żeby ktoś mi napisał skrypt (przy okazji coś się z niego nauczę) na miksturę która po wypiciu jej dawała moc teleportacji tam gdzie gracz patrzy. Po jej wypiciu na actionbarze pojawiał byś się licznik 5 minut przez które mikstura będzie działać, tekst będzie wyglądać tak "&aTeleportacja: &6<czas>". Teleportacja gracza w miejsce na które patrzy nastąpi gdy gracz jednocześnie kucnie i kliknie prawy przycisk myszki. 

Dzięki za poświęcony czas!

Jaka to ma być mikstura?

• 0
42 minuty temu, Kormic napisał:

Proszę, skrypt nietestowany. Mam nadzieję, że nie będzie ci przeszkadzało to, że po wyjściu z serwera traci się efekt.

Dzięki, wszystko działa poprawnie, tylko chciałbym żeby teleportacja była długo dystansowa - a w tym skrypcie jest na krótki dystans, tylko na zaznaczony blok.

• 0
2 minuty temu, SeIniKs napisał:

Dzięki, wszystko działa poprawnie, tylko chciałbym żeby teleportacja była długo dystansowa - a w tym skrypcie jest na krótki dystans, tylko na zaznaczony blok.

Dozwolona odległość 'targeted block' jest określona w pliku konfiguracyjnym Skripta. Domyślnie wynosi 100. Może masz zmniejszoną?

Skoro nie na zaznaczony blok, to jak ma to teleportować?

• 0
Godzinę temu, Kormic napisał:

Dozwolona odległość 'targeted block' jest określona w pliku konfiguracyjnym Skripta. Domyślnie wynosi 100. Może masz zmniejszoną?

Skoro nie na zaznaczony blok, to jak ma to teleportować?

Chodzi mi że: celuje na blok który jest np 20 bloków ode mnie, po kliknięciu shifta i prawego kliknięcia - teleportuje mnie na niego. Teraz skrypt działa tak że teleportuje tylko na blok który moge dosięgnąć i znisczyć - czyli na krótki dystans

• 0
7 minut temu, SeIniKs napisał:

Chodzi mi że: celuje na blok który jest np 20 bloków ode mnie, po kliknięciu shifta i prawego kliknięcia - teleportuje mnie na niego. Teraz skrypt działa tak że teleportuje tylko na blok który moge dosięgnąć i znisczyć - czyli na krótki dystans

Zamień 'targeted block' na 'target block'. Jeżeli nie pomoże, podaj wersję Skripta.

• 0
53 minuty temu, Kormic napisał:

Zamień 'targeted block' na 'target block'. Jeżeli nie pomoże, podaj wersję Skripta.

nadal nie działa tak jakbym chciał

target block is set
    teleport player above targeted block

dałem w taki sposób i taki:

target block is set
    teleport player above target block

wersja skript: 2.5.3

• 0
1 minutę temu, SeIniKs napisał:

nadal nie działa tak jakbym chciał

target block is set
    teleport player above targeted block

target block is set

wersja skript: 2.5.3

Ehh... 'targeted block' oznacza obecnie namierzony blok celownikiem i nie musi być podświetlony.

11 minut temu, SeIniKs napisał:

target block is set

Ten sposób u mnie działa bezbłędnie.

Tutaj masz wszystkie warianty:

targeted block of player
player's targeted block
actually targeted block of player
player's actually targeted block

Wypróbuj każdego z nich. Możesz również zmienić 'targeted' na 'target' i 'actually' na 'actual'.