Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz graczy&Ukryj graczy

zedN
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Napisze mi ktoś skript na Pokaz graczy&Ukryj graczy.

Przy pierwszym wejściu na serwer gracz miałby dostawać zegar.

Zegar ma się nazywać na poczatku Ukryj graczy czyli maja być pokazani a jak klikniesz to zmieni się na pokaz bo będą ukryci.

Sprawdzanie czy gracz ma zegar, jeżeli nie to ma mu go dać.

Widziałem parę skryptów ale nie działały one poprawnie, mógłby ktoś napisać go dla mnie?

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Masz potrzebny do tego SkQuerty:

on rightclick with clock:	if name of player's tool is "&eGracze: &cOFF":		reveal all players to player		set name of player's tool to "&7Pokaz Graczy"		send "&7Gracze zostali pokazani!"		stop	else:		hide all players from player		set name of player's tool to "&7Ukryj Graczy"		send "&7Gracze zostali ukryci!"		stop
Edytowane przez Mroczny337

• 0

Masz potrzebny do tego SkQuerty:

on rightclick with clock:	if name of player's tool is "&eGracze: &cOFF":		reveal all players to player		set name of player's tool to "&7Pokaz Graczy"		send "&7Gracze zostali pokazani!"		stop	else:		hide all players from player		set name of player's tool to "&7Ukryj Graczy"		send "&7Gracze zostali ukryci!"		stop
Z tego co się orientuje to nie daje przy pierwszym wejściu graczowi zegarka.

• 0

Teraz powinno być dobrze:

on first join:	give clock named "&eGracze: &aON" to the playeron rightclick with clock:	if name of player's tool is "&eGracze: &cOFF":		reveal all players to player		set name of player's tool to "&eGracze: &aON"		send "&7Gracze zostali pokazani!"		stop	else:		hide all players from player		set name of player's tool to "&eGracze: &cOFF"		send "&7Gracze zostali ukryci!"		stop

• 0

Moglibyście jeszcze dodać lore? Chciałbym napisać coś w stylu, "Kliknij prawym aby ukryć lub pokazać graczy"

Aby ten zegarek się świecił jak enchantowany, wiecie o co mi chodzi :)

Da się ustawić aby ten zegarek ZAWSZE był na pierwszym slocie? I aby później np zrobić lobby na 3 slocie? Czy to jak się dodaje to po kolei zajmuje sloty ?

Edytowane przez zedN

• 0

A po co mi płeć, [ciach]! Zostanę obojniakiem... Chyba można z nicku oraz pisania wyczytać że jestem Chłopakiem, czy to aż tak trudne ? :D

Co do tematu, ale ja chcę aby się swiecił bez enchantu, bo enchant trochę popsuję wygląd moim zdaniem

//Uważaj na słownictwo. ~Norbi.

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...