Skocz do zawartości
SebxteR

Szukam współwłaściciela

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, szukam osoby, która chciałaby zostać współwłaścicielem trybu FreeBuild, mojego serwera, który już wystartował. Jako iż wznawiam pracę nad PolishLife (projektem który jest bardziej skomplikowany i potrzebuje dużej ilości czasu) a chciałbym, aby serwer FreeBuild dalej działał, podjąłem decyzję o znalezieniu osoby odpowiedzialnej za jego rozwój. Ja serwer opłacam co miesiąc, wymagam od osoby zainteresowanej, aby aktualizowała/wprowadzała zmiany na tryb, reklamowała go (w grę wchodzą płatne reklamy, za które będę ja płacił) i była aktywna. Osoba taka musi znać się na konfiguracji, spolszczaniu pluginów, miała ciekawe pomysły, ja nie ingeruje w pomysły, rozwijasz tryb według własnego uznania. Osoby zainteresowane zapraszam na discord, najlepiej, aby już na początku napisała swój zarys pomysłów, które chciałaby zrealizować.

Serwer, o którym mowa: 

Kontakt: SebxteR#7207

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik
17 godzin temu, CountingDogs napisał:

Czy mógłbyś rozwinąć, czego oczekujesz od osoby, która ma zostać współwłaścicielem? Jakieś wymagania np. wiek lub cokolwiek innego.

Wiek jakoś mnie nie interesuje, tak naprawdę to ja daję serwer który już działa, płacę za wszystko, a ty go rozwijasz według własnego uznania i go reklamujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×