Skocz do zawartości
DonekSkarpeta

Rendery postaci | Tanie avatary i banery

Ten temat jest promowany do , 17:39 dzięki usługom ze sklep.skript.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witaj!

Zajmuję się tworzeniem avatarów i banerów na YouTube.
Tworzę "render" w programie Cinema4D a następnie obrabiam go w Photoshopie.
Dokonując u mnie zakupu masz pewność, że otrzymasz to co chciałeś

Moje zalety:
- Szybki czas wykonania
- Wysoka jakość grafiki
- Tanie ceny

Portfolio:
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Cennik:
Baner - 16zł

Sam Render - 5zł

Kontakt:
Discord talaing#3556

Edytowane przez DonekSkarpeta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 minut temu, LeQuLa napisał:

No sory, ale ta druga grafika nie jest na najwyższym poziomie.

Klient był zadowolony. Zamawiając u mnie grafikę opisujesz jak ma ona wyglądać, w tym przypadku akurat tak było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, DonekSkarpeta napisał:

Widzę, że panowie znaleźli sobie wspólny temat :) Uznam to pytanie jako prowokację i robienie gówno burzy

Nie przejmuj się, Zawsze jeden zada pytanie, a drugi nie wiedząc o co chodzi to powtarza. Dodatkowo wspomnę, że prace są jak najbardziej w porządku i w miarę warte swoje ceny, chodź bannery powinny zejść do 15zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, HotAngel2K17 napisał:

Nie przejmuj się, Zawsze jeden zada pytanie, a drugi nie wiedząc o co chodzi to powtarza. Dodatkowo wspomnę, że prace są jak najbardziej w porządku i w miarę warte swoje ceny, chodź bannery powinny zejść do 15zł.

Dzięki, cenę banerów obniżyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Byłoby przyzwoicie gdybyś nauczył się używać światła/ew. zainwestował w lepszy lightroom; popracował nad ruchami i ich znaczeniem; ogarnął jakąkolwiek tematyczną scenerię bo wklejasz sobie losowe rendery na tło z ogniami i napisemXD; nie używał wszystkich CC'ków które ci tylko wpadną pod rękę, ergo wyrobił sobie jakiś podstawowy zmysł estetyczny; napisami wyszedł z 2015 roku; ogarnął jakkolwiek fizykę niektórych przedmiotów (łuk wygląda upośledzenie i nie ma chyba sensu taki obrót XD); nauczył się obsługiwać rigów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
11 godzin temu, Vylence napisał:

Byłoby przyzwoicie gdybyś nauczył się używać światła/ew. zainwestował w lepszy lightroom; popracował nad ruchami i ich znaczeniem; ogarnął jakąkolwiek tematyczną scenerię bo wklejasz sobie losowe rendery na tło z ogniami i napisemXD; nie używał wszystkich CC'ków które ci tylko wpadną pod rękę, ergo wyrobił sobie jakiś podstawowy zmysł estetyczny; napisami wyszedł z 2015 roku; ogarnął jakkolwiek fizykę niektórych przedmiotów (łuk wygląda upośledzenie i nie ma chyba sensu taki obrót XD); nauczył się obsługiwać rigów.

Dzięki,

łuk w innych pozach wyglądał jeszcze bardziej upośledzenie, skoro nie wiesz nawet jakiego riga używam to nie pisz bzdur. "Nauczył się obsługiwać rigów" - zdanie wyciągnięte z d*py. Nie wiem też jaki masz problem do lightroomu :/ Do reszty uwag nie mam zastrzeżeń i postaram się do nich zastosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi