Skocz do zawartości
HeezQ

Technika/Budowniczego/Grafika Velorium-RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

VELORIUM-RPG

Velorium - nowo powstający projekt Minecraft, jak pewnie wyżej mogliście przeczytać, główny charakter serwera to będzie RPG. Jako ekipa jesteśmy dojrzali i tym samym otwarci na nowe wyzwania, stąd właśnie powstał pomysł na projekt Velorium.

Aspirujemy, aby efektywność projektu była na jak najwyższym poziomie, a z programowania chcemy wycisnąć 101%. Niestety, jako wąskie grono(mam nadzieje, jak narazie) nie możemy zrealizować wszystkich pomysłów, a projekt planowo powinien ruszyć pod koniec roku.

Pomimo cykającego zegarka i czasu upływającego coraz szybciej robimy, co w naszej mocy aby przynieść przyszłym potencjalnym graczom rozgrywkę na najwyższym poziomie już niebawem! Nie obędzie się jednak bez pomocy osób trzecich, stąd właśnie wychodzimy z prośbą o pomoc do Was, społeczność skript.pl

Kogo poszukujemy?

  1. Technik - osoba odpowiedzialna za pomoc przy skrypcie gry;
  2. Budowniczy - mamy do wybudowania naprawdę ogrom zasobów, stąd potrzebujemy też ZAANGAŻOWANYCH, dyspozycyjnych budowniczych.
  3. Osoba odpowiedzialna za tworzenie texturpacków/soundpacków lub TXT Developer.

Co możemy zagwarantować?

  • Pracę w dorosłym zespole sięgającym do 25 lat;
  • Gwarancje satysfakcji z pracy;
  • Realizacje projektu;
  • Dla najbardziej zaangażowanych nagrody finansowe(Nagrody pieniężne, bilety do parków rozrywki, nagrody fizyczne tj. np. słuchawki gamingowe, konta premium w grach etc.)

Słowem końca chciałbym nakreślić iż nie jesteśmy projektem stworzonym do farmienia pieniędzy. Wszelakie dobra materialne zdobyte poprzez kupno usług premium w grze będą rozdzielane spośród budowniczych oraz techników serwera.

Druga część, przeznaczona będzie na nagrody FIZYCZNE dla graczy przy wszelakich konkursach. Tutaj również wchodzę w grę doładowania konta paypal, psc, klawiatury do komputera, myszki, słuchawki gamingowe itd.

 

Kontakt:

Masz pytanie? - Śmiało, napisz, a postaram się Tobie pomóc!

 

Będziemy jedynym serwerem w Polsce zarejestrowanym jako legalna działalność gospodarcza z własną ochroną prawną.

Nic dla pieniędzy, wszystko dla graczy.

Przyszłość jest teraz, przyszłość to Velorium!

Edytowane przez HeezQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×