Skocz do zawartości
CodeczeQ

Strony Ivalla - opinia Codeczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
Teraz, ivall napisał:

Screenshot_2019-08-29-21-09-01-369_com.d

screenshot z telefonu z datą + mam świadka @Latek

Ej człowieku, wysłać se mogę ss z wiadomości z dnia 21'szego i nie oznacza to że orginalny ss został wtedy wykonany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
Teraz, CodeczeQ napisał:

Ej człowieku, wysłać se mogę ss z wiadomości z dnia 21'szego i nie oznacza to że orginalny ss został wtedy wykonany. 

XDDDDDDD widzisz co wtedy napisałem? "a ten nadal nie zmienił", skąd miałem wiedzieć, że za 8 dni będziemy tutaj pisać i będę musiał użyć tego screenshota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, ivall napisał:

XDDDDDDD widzisz co wtedy napisałem? "a ten nadal nie zmienił", skąd miałem wiedzieć, że za 8 dni będziemy tutaj pisać i będę musiał użyć tego screenshota?

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! tu jest data ostatniej modyfikacji. nie chce mi się z tobą użerać. mam lepsze rzeczy do roboty.

A zdjęcie wiadomości z DC z datą 21'szy nie oznacza że wtedy tak było na witrynie. Bo wysłałem wiadomość Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! 18'stego to znaczy że wtedy ss został wykonany? xD

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
Teraz, CodeczeQ napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! tu jest data ostatniej modyfikacji. nie chce mi się z tobą użerać. mam lepsze rzeczy do roboty.

czyli kończysz dyskusje, ponieważ dałem lepsze dowody (z telefonu, powołałem się na świadka), a ty jedyne co dałeś to ucięte zdjęcie z komputera zrobione przez zbadaj element

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
2 minuty temu, CodeczeQ napisał:

Że daję ss z takowej wiadomości Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! to nie znaczy że data wykonania screenshota (gry/strony) jest taka sama jak wysłania. 

czyli sugerujesz, że zrobiłem zdjęcie ceny na twojej stronie przed 14 sierpnia, a potem 21 sierpnia śmiałem się z ciebie pisząc "nadal tego nie zmienił" do xiggi i wysłałem mu screena sprzed 14 sierpnia? :thonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, ivall napisał:

czyli sugerujesz, że zrobiłem zdjęcie ceny na twojej stronie przed 14 sierpnia, a potem 21 sierpnia śmiałem się z ciebie pisząc "nadal tego nie zmienił" do xiggi i wysłałem mu screena sprzed 14 sierpnia? :thonk:

Z tego co widać tak, ponieważ discord pokazuję datę wysłania wiadomości nie wysłanego w niej ss'a :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Cytat

Dobrze. Dziękuje za odniesienie się, nie wiedziałem że była edytowana przez ciebie. To tu zwrócę honor. 

Aha, czyli oskarżasz osobę o coś, czego wcześniej kompletnie nie sprawdziłeś?

Nie no gratulacje. Bloka masz za pisanie kłamstw gościu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, Latek napisał:

Aha, czyli oskarżasz osobę o coś, czego wcześniej kompletnie nie sprawdziłeś?

Nie no gratulacje. Bloka masz za pisanie kłamstw gościu

Xiggi, ale jak miałem sprawdzić czy ktoś inny oprócz ivalla ją edytował skoro ivall jest "autorem" ? :/ a informacji nie podał że była edytowana przez ownera tamtego serwera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
3 minuty temu, CodeczeQ napisał:

Z tego co widać tak, ponieważ discord pokazuję datę wysłania wiadomości nie wysłanego w niej ss'a :/ 

:facepalm:

Ty myślisz, że ja przewiduję przyszłość, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, ivall napisał:

Ty myślisz, że ja przewiduję przyszłość, czy jak?

A czy ja przewiduje? Pisałem to co znajdował się na stronie (czyli te błędy) i kierowałem je w stronę twoją ponieważ byłeś podpisany jako autor :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
Teraz, CodeczeQ napisał:

A czy ja przewiduje? Pisałem to co znajdował się na stronie (czyli te błędy) i kierowałem je w stronę twoją ponieważ byłeś podpisany jako autor :/ 

Ale ja mówię o tej cenie na twojej stronie xDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, ivall napisał:

Ale ja mówię o tej cenie na twojej stronie xDDD

A sry. ale masz wytłumaczenie o tej twojej.

A u mnie została zedytowana witryna ostatni raz jak było podane tam na zdjęciu :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
Teraz, CodeczeQ napisał:

A u mnie została zedytowana witryna ostatni raz jak było podane tam na zdjęciu :/ 

I tutaj koniec pewnie tematuj, Screenshot_2019-08-29-21-32-50-304_com.d sam się przyznałeś do 70zł/h 16 sierpnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
Teraz, CodeczeQ napisał:

Ale data ostatniej edycji została ci podana, skończyłem.

data ostatniej edycji którą podałeś to 14 sierpnia, a tutaj przyznałeś się do 70zł/h 16 sierpnia.

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, ivall napisał:

data ostatniej edycji którą podałeś to 14 sierpnia, a tutaj przyznałeś się do 70zł/h 16 sierpnia.

Ale edytowałem to 14'stego, jak hosting podaje. :/ A przyznać się zawszę mogę że chciałem brać 70zł i co?

Ale wiesz co, zwisa mnie to więc sobie mów że niby 21'szego. bo mi się nie chce pisać. a ludzie mi sie dobijają do telefonu a nie mam jak odebrać bo musze pisać z tb.

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
Teraz, CodeczeQ napisał:

Ale edytowałem to 14'stego, jak hosting podaje. :/ A przyznać się zawszę mogę że chciałem brać 70zł i co?

XOQP.png widać tutaj, że wysłałem screena z twojej strony (od 70zł/H), a ty się przyznałeś wtedy, że jest te 70zł/h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, ivall napisał:

XOQP.png widać tutaj, że wysłałem screena z twojej strony (od 70zł/H), a ty się przyznałeś wtedy, że jest te 70zł/h.

2 minuty temu, CodeczeQ napisał:

Ale wiesz co, zwisa mnie to więc sobie mów że niby 21'szego. bo mi się nie chce pisać. a ludzie mi sie dobijają do telefonu a nie mam jak odebrać bo musze pisać z tb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.