Skocz do zawartości
  • 0

Skrypty na gadżety

MurderCookies
 Udostępnij

Pytanie

Witam!
Jeżeli ktoś z was, użytkowników forum, chciałby mi pomóc i napisać skrypt na dużą bibliotekę z gadżetami (które będą funkcjonowały na serwerze MiniGames) to prosiłbym o to.

Gadżety są mi bardzo potrzebne a sam nie zdołam ich napisać.

Proszę od razu bez komentarzy typu "pluginy lepsze" "GadgetsMenu ci pomoże" itd.

Użyłbym GadgetsMenu lecz nie da rady go chyba połączyć ze stanem konta gracza (baza danych ze stanem konta gracza jest napisana w Skript [{StanKonta::%player%}].

Jeżeli jednak da się jakoś połączyć ten plugin ze Skript to prosiłbym o pomoc w tym.

Co do wynagrodzenia możemy dogadać się na pv.

(Proponuję rangę na moim serwerze ale to od was zależy).

Z góry dzięki za pomoc.

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
W dniu 16.06.2019 o 16:51, MurderCookies napisał:

Witam!
Jeżeli ktoś z was, użytkowników forum, chciałby mi pomóc i napisać skrypt na dużą bibliotekę z gadżetami (które będą funkcjonowały na serwerze MiniGames) to prosiłbym o to.

Gadżety są mi bardzo potrzebne a sam nie zdołam ich napisać.

Proszę od razu bez komentarzy typu "pluginy lepsze" "GadgetsMenu ci pomoże" itd.

Użyłbym GadgetsMenu lecz nie da rady go chyba połączyć ze stanem konta gracza (baza danych ze stanem konta gracza jest napisana w Skript [{StanKonta::%player%}].

Jeżeli jednak da się jakoś połączyć ten plugin ze Skript to prosiłbym o pomoc w tym.

Co do wynagrodzenia możemy dogadać się na pv.

(Proponuję rangę na moim serwerze ale to od was zależy).

Z góry dzięki za pomoc.

jakie chcesz gadżety w tym skrypcie, wymień?

• 0
23 godziny temu, VIPEQ napisał:

jakie chcesz gadżety w tym skrypcie, wymień?

trochę tego jest :/
Wyrzutnia Nietoperzy - po kliknięciu PPM tym gadżetem wypuszczamy nietoperze które znikają po 3 sekundach a gdy uderzą przeciwnika to znikają i odrzuca przeciwnika w tą stronę, w którą leciały nietoperze.

Pyromaniak - po kliknięciu PPM tym gadżetem otrzymujemy speed 2 na 5 sekund oraz przez te 5 sekund za nami pojawiają się ślady ognia (które znikają po skończeniu się efektu speed 2)

Latająca Świnka - po kliknięciu PPM tym gadżetem respi się świnia, która lata oraz którą ujeżdżamy. Po kliknięciu SHIFT (aby zejść) świnia znika.

Melon Szybkości - po kliknięciu PPM tym gadżetem rzuca melony w tą stronę, w którą się patrzymy. Po zjedzeniu melona otrzymujemy speed 3 na 3 sekundy.

Paintball - po kliknięciu PPM tym gadżetem rzuca śnieżkę, która zabarwia wokół siebie losowe bloki oraz respawnuje silverfisha. Po 2 sekundach bloki wracają do swoich pierwotnych kolorów (zabarwiać ma tylko wełnę).

Fontanna TNT - po kliknięciu PPM tym gadżetem w miejscu, w którym postawiliśmy tnt, to tnt znika a w góre są wystrzeliwywane kolejne odpalone już tnt. Fontanna musi trwać 10 sekund od postawienia TNT.

Duchy - po kliknięciu PPM tym gadżetem wokół nas respawnują się niewidzialne nietoperze z głowami czarnego szkieleta. Znikają po 10 sekundach. Nie można ich bić.

i to chyba tyle.

• 0
W dniu 22.06.2019 o 14:39, neQYT napisał:

Przecież w GadgetsMenu można takie coś ogarnąć i podłączyć do stanu konta w skrypcie czy co tam chcesz? Czego ty oczekujesz? Takie rzeczy się robi jako pluginy a nie jako skrypty.

Jeżeli da się podłączyć do stanu konta w sk to może mógłbyś mi pomóc? Ja niestety nie wiem jak to zrobić.